Wyniki wyszukiwania dla frazy: tyvek

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2009-09-07 | Komentarze: 0

  Druk UV dla branży reklamowej - Mutoh Zephyr 65

  W zeszłym roku Mutoh zaprezentował pierwszy w całości zaprojektowany przez siebie ploter drukujący technologią UV. Zephyr 65 nie jest jednak wierną kopią maszyn dostępnych na tym rynku – to pierwszy hybrydowy ploter w tym segmencie dedykowany bardziej do pracy z materiałami elastycznymi z roli niż z materiałami sztywnymi co sprawia, iż jest idealnym wyborem dla firm reklamowych pragnących zwiększyć swoją wydajność.

 • 2007-01-31 | Komentarze: 0

  Akcesoria do obróbki banerów i naklejania folii w ofercie Spandex.

  Spandex poszerzył ofertę o grupę produktów marki ImagePerfect™ wykorzystywanych w procesie obróbki aplikacji wielkoformatowych. Obejmuje ona płyny do czyszczenia oklejanej powierzchni, taśmy samoprzylepne oraz urządzenie do oczkowania banerów i tkanin.

 • 2000-07-18 | Komentarze: 0

  Tyvek - papier wyjątkowy

  Niniejszy artykuł został wydrukowany w miesięczniku Poligrafika nr 7/2000. W dniu 10 maja br. w Zajeździe Napoleońskim w Warszawie odbyły się warsztaty poświęcone prezentacji papieru syntetycznego Tyvek produkowanego przez koncern DuPont. Organizatorem spotkania była firma Nitech, wyłączny dostawca na rynek polski papieru Tyvek przeznaczonego do zastosowań graficznych. Prezentację prowadził pan Leo Cleven z oddziału DuPont Nonwovens w Luksemburgu z pomocą pana Wojciecha Fijałkowskiego, od niedawna przedstawiciela tej firmy w Polsce.

Strona 1 z 1
 1