Wyniki wyszukiwania dla frazy: typografia

Liczba znalezionych wiadomości: 7

 • 2008-08-04 | Komentarze: 0

  Bezpłatna 60-dniowa wersja testowa QuarkXPress 8

  Firma Quark poinformowała, że w związku z wprowadzeniem do sprzedaży rynkowej QuarkXPress 8, wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z bezpłatnej, w pełni funkcjonalnej, 60-dniowej wersji testowej tego programu, po raz kolejny wyznaczającego standardy w zakresie tworzenia layoutu i kreacji.

 • 2008-07-08 | Komentarze: 0

  Quark anonsuje prezentacje programu QuarkXPress 8 w 58 miastach świata

  Firma Quark Inc. poinformowała o trasie, obejmującej 58 miast całego świata, podczas której będzie prezentowana będzie najnowsza, wprowadzona podczas targów drupa 2008 wersja programu QuarkXPress 8. Trasa oficjalnie wystartowała w zeszłym tygodniu z pierwszą w historii imprezą dla klientów w głównej siedzibie firmy w Denver i potrwa aż do października. Uczestnicy pokazów z Europy, Australii i Nowej Zelandii, Azji, Stanów Zjednoczonych oraz Ameryki Łacińskiej będą mieli niepowtarzalną okazję znaleźć się w gronie tych, którzy jako pierwsi na świecie odkryją rozszerzone możliwości QuarkXPress 8 w zakresie projektowania stron.

 • 2008-05-29 | Komentarze: 0

  QuarkXPress 8 - premiera firmy Quark na targach drupa 2008

  Firma Quark wprowadziła do oferty QuarkXPress 8, najnowszą wersję oprogramowania do tworzenia layoutów i kreacji, które zrewolucjonizowało branże wydawniczą przed dwudziestoma laty, a dziś jest w niej standardem. QuarkXPress 8 oferuje projektantom nowe niezwykłe możliwości, m.in. nowy, intuicyjny interfejs który został zaprojektowany specjalnie z myślą o tworzeniu wysokiej jakości layoutów; nowe narzędzia do tworzenia publikacji drukowanych, stron WWW i plików Flash; dedykowana dla projektantów typografia oraz globalne możliwości wydawnicze. Wszystkie te cechy powodują, że projektanci otrzymują narzędzie wzbogacające ich kreatywność i pozwalające na pewną i w pełni kontrolowaną pracę.

 • 2006-07-12 | Komentarze: 0

  Miesięcznik ,,WYDAWCA""

  "Wydawca" - czasopismo poświęcone zagadnieniom produkcji i sprzedaży druków, zwłaszcza książki. Stałe tematy to m.in.: merytoryczna i techniczna redakcja tekstów, typografia, prawo i finanse, DTP i Pre-press, poligrafia, materiałoznawstwo, szlachetne techniki graficzne, historia książki, bibliotekoznawstwo, bibliofilstwo, multimedia, przegląd nowości branżowych, informacje o pracach organizacji branżowych, doniesienia na temat ruchu kolekcjonerskiego itp.

 • 2006-07-07 | Komentarze: 3

  Tworzenie grafiki wektorowej, cz II - Adobe® Illustrator®*

  *Illustrator® jest zastrzeżoną nazwą firmy Adobe® Bardzo profesjonalnym programem do tworzenia grafiki wektorowej jest Illustrator® firmy Adobe®. Zasadniczo proces działania odbywa się w bardzo podobny sposób co w CorelDraw®*, gdyż zasady grafiki wektorowej są określone, a przebieg projektowania, interfejsy i narzędzia programów są skonwencjonalizowane.

 • 2006-01-23 | Komentarze: 2

  Kolejna maszyna Gallus RCS 330 w drukarni Skanem Introl SA

  28 grudnia br. w drukarni Skanem Introl w Swadzimiu k/Poznania odbyła się kameralna uroczystość oficjalnego oddania do użytku fleksograficznej maszyny wąskowstęgowej Gallus RCS 330. W uroczystości udział wzięli: Romuald Szperliński, Prezes Zarządu Skanem Introl SA oraz Anna Zimniak, Wiceprezes Zarządu, a ze strony dostawcy Krzysztof Pindral Prezes Zarządu Heidelberg Polska oraz Andrzej Turski, odpowiedzialny za sprzedaż maszyn Gallus w Polsce.

 • 2006-01-13 | Komentarze: 0

  Wystawa prac czeskich i słowackich typografów

  Do niedzieli 15 stycznia w Muzeum Plakatu w Wilanowie można oglądać wystawę pt. „e-a-t: eksperyment i typografia. Wybór współczesnej czeskiej i słowackiej typografii (1985–2005)”.

Strona 1 z 1
 1