Wyniki wyszukiwania dla frazy: spray

Liczba znalezionych wiadomości: 8

 • 2012-03-06 | Komentarze: 0

  Po wiedzę na targi! - bezpłatne seminaria learnShops na targach PACKAGING INNOVATIONS!

  Współczesne targi to nie tylko okazja do nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, ale i możliwość poszerzenia wiedzy! Seminaria, pokazy i prezentacje stanowią ciekawe uzupełnienie oferty produktowej prezentowanej na stoiskach wystawców.

 • 2010-01-21 | Komentarze: 0

  Nowa super szybka drukarka JV5-320DS do druku bezpośredniego i sublimacji już dostępna w ofercie firmy TeBa.

  Nowy ploter służy zarówno do druku bezpośredniego na tekstyliach poliestrowych, jak i do druku papierów transferowych o szerokości *do 320 cm*. Uznane na rynku jakość i wydajność serii JV5 zostały zaimplementowane również w tym modelu, dedykowanym do zadruku tekstyliów w klasie super-wide.

 • 2010-01-07 | Komentarze: 0

  Wyjątkowo wysoka jakość wydruków - nowy, przemysłowy ploter UV - Mimaki UJF-706.

  Model ten poprzedzały: Mimaki UJF-605C (2004) - pierwsza drukarka inkjet firmy Mimaki z atramentem utrwalanym UV i opcją drukowania białym atramentem (poddruk i nadruk), co umożliwiło uzyskanie jasnych, żywych kolorów na różnorodnych podłożach, włączając podłoża transparentne.

 • 2008-07-16 | Komentarze: 0

  Relacja z dnia otwartego Jet Media - "Maszyny drukująco-tnące - uniwersalne rozwiązanie dla produkcji reklamowej"

  11 lipca w nowej siedzibie firmy Jet Media odbyło się kolejne spotkanie z serii „Dni Otwarte Jet Media”. Ideą spotkania było zademonstrowanie jak funkcjonalnymi i uniwersalnymi urządzeniami są maszyny łączące druk wysokiej jakości oraz wycinanie. Bohaterami spotkania były plotery z serii Roland VP i XC. Dodatkowo uczestnicy spotkania mogli poznać techniki laminacji bez użycia maszyn.

 • 2008-01-29 | Komentarze: 0

  Nowe narzędzia Avery Dennison do profesjonalnej aplikacji folii

  Kluczem do właściwej aplikacji grafiki wydrukowanej na folii winylowej nie jest jedynie optymalne połączenie podłoża i techniku drukowania lub obróbki materiału. Nie mniej ważny jest sam proces nanoszenia folii. Z myślą o jego optymalizacji firma Avery Dennison Graphics & Reflective Products wprowadziła na rynek zestaw profesjonalnych narzędzi do aplikacji folii samoprzylepnych – Avery Tools.

 • 2006-11-24 | Komentarze: 0

  Podsumowanie roku 2006 w JetMedia.

  Ten rok oceniamy bardzo dobrze. Liczba instalacji nowych urządzeń zaskoczyła nas wszystkich. Wybijającą się marką jest ROLAND DG ze swym tnąco-drukującym modelem SP-540V. Wierzymy, że na sukces złożyło się wiele czynników ale najważniejsze to zaufanie i potwierdzona dobra opinia zarówno o Jet Media jak i o samych reprezentowanych przez nas markach. Sam rozwój rynku to także jeden z elementów podnoszących naszą sprzedaż. W tym roku spora część instalacji odbywała się w nowo otwartych agencjach reklamowych, które już po kilku miesiącach dokupowały kolejne urządzenia czy wymieniały je na szersze i szybsze. – podaje Bartosz Pilkowski Manager Roland DG w Jet Media. Rok 2006 to także pierwsze próby zaistnienia na rynkach europy z opracowanymi przez nas urządzeniami do druku.

 • 2006-05-08 | Komentarze: 0

  Firma Scorpio na targach PLASTPOL 2006

  Pragniemy poinformować, że Dział Technologii Tampondrukowej firmy Scorpio zaprezentuje kompleksową ofertę urządzeń do znakowania wyrobów z tworzyw sztucznych, podczas tegorocznych X Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL 2006, które odbędą się w Kielcach w dniach 30 maja – 2 czerwca br.

 • 2006-03-31 | Komentarze: 0

  Tampoprint na targach Euro-Reklama 2006 - nowości w ofercie Scorpio.

  W trakcie najbliższych targów Euro-Reklama 2006, odbywających się w dniach 24 – 27 kwietnia w Poznaniu, firma Scorpio zaprezentuje na swoim stoisku (stoisko nr 67, pawilon nr 3) sprawdzone rozwiązania z dziedziny technologii tampondruku, niemieckiej firmy Tampoprint AG. Zademonstrowana zostanie m. in. jednokolorowa tamponiarka model SIC 60 oraz urządzenie Deko Printer.

Strona 1 z 1
 1