Wyniki wyszukiwania dla frazy: rapida 74

Liczba znalezionych wiadomości: 18

 • 2020-09-09 | Komentarze: 0

  Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

  Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

 • 2011-07-12 | Komentarze: 0

  Drukarnia Offset-Kolor kolejnym polskim użytkownikiem proekologicznego rozwiązania CtP firmy Agfa Graphics

  Pierwsze miesiące tego roku przyniosły kolejne instalacje proekologicznych systemów CtP firmy Agfa Graphics pozwalających na produkcję bezodczynnikowych płyt termoczułych :Azura TS.

 • 2011-01-28 | Komentarze: 0

  KBA Rapida 106-6+LTTL ALV2: innowacyjna technologia i unikalne rozwiązania w rzeszowskiej drukarni Offset Druk

  W ostatnim czasie drukarnia Offset Druk z Rzeszowa podpisała umowę dotyczącą zakupu nowej maszyny drukującej KBA Rapida 106-6+LTTL ALV2. Zostanie ona wyposażona m.in. w dwie wieże lakierujące, dwie wieże suszenia pośredniego KBA VariDry oraz wydłużone wykładanie.

 • 2010-11-09 | Komentarze: 0

  Piąta maszyna z rodziny KBA Rapida w drukarni Karton-Pak

  W ostatnim czasie drukarnia Karton-Pak z Nowej Soli zakontraktowała nową 6-kolorową pełnoformatową maszynę offsetową KBA Rapida 106-6+L ALV2, wyposażoną w wieżę lakierującą i dwa segmenty przedłużonego wykładania.

 • 2010-02-24 | Komentarze: 0

  100+100 czyli podwójnie „jubileuszowa” maszyna KBA Rapida 75-5 w drukarni Classic

  19 lutego w poznańskiej drukarni Classic odbyły się Dni Otwarte połączone z uroczystym uruchomieniem nowej półformatowej offsetowej maszyny arkuszowej KBA Rapida 75-5.

 • 2009-03-09 | Komentarze: 0

  KBA w Polsce A.D. 2008: kolejny udany rok

  5 lutego w warszawskim hotelu Rialto odbyło się doroczne tradycyjne spotkanie prasowe zorganizowane wspólnie przez firmy KBA-Grafitec i KBA-Polska. Stało się ono okazją do podsumowania działalności KBA na rynku polskim w minionym roku, prezentacji planów na rok 2009 oraz dyskusji na wiele tematów związanych z niełatwą sytuacją na światowym rynku, także poligraficznym.

 • 2009-02-16 | Komentarze: 0

  Prezentacja firmy KBA-Polska w warszawskim Zespole Szkół Poligraficznych

  Blisko sześćdziesięciu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym 12 lutego przez firmę KBA-Polska. Jej przedstawiciele – Paweł Krasowski, odpowiedzialny za działania marketingowe, i Grzegorz Szymczykowski, dyrektor handlowy – zapoznali uczestników spotkania z historią firmy KBA, jej aktualną ofertą w zakresie maszyn drukujących ze szczególnym uwzględnieniem modelu KBA Rapida 105 oraz możliwościami sprzętu niemieckiego producenta w zakresie uszlachetniania druków.

 • 2008-12-16 | Komentarze: 3

  Firma Mellow pierwszym w Polsce użytkownikiem maszyny KBA Rapida 105 z systemem LogoTronic Professional

  Na początku grudnia w krakowskiej firmie poligraficzno-reklamowej Mellow rozpoczęła pracę nowa, pełnoformatowa maszyna arkuszowa KBA Rapida 105-5+L. To drugie w ciągu ostatnich kilku lat urządzenie KBA zainstalowane w tej drukarni, a zarazem pierwsza na polskim rynku maszyna tego niemieckiego producenta wyposażona w system LogoTronic Professional, zapewniający wydajne zarządzanie cyklami produkcyjnymi.

 • 2008-06-20 | Komentarze: 0

  Sukces firmy KBA na targach drupa 2008

  Targi drupa 2008 okazały się olbrzymim sukcesem dla firmy KBA. Jej stoisko odwiedziło wiele tysięcy gości z całego świata, także z Polski. Jak wynika z oficjalnej informacji zarządu KBA, firma znacznie przekroczyła przedtargowe założenia zarówno pod względem sprzedaży maszyn drukujących, jak też liczby klientów odwiedzających jej stoisko. Podczas dwutygodniowych targów firma zorganizowała w sumie ponad 250 pokazów maszyn, które cieszyły się ogromną popularnością, podobnie jak drukowane na stoisku gadżety – pocztówki związane z Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, kartonowe zasłony samochodowe czy wielkoformatowe mapy świata.

 • 2008-06-04 | Komentarze: 0

  KBA na targach drupa 2008: innowacyjne rozwiązania, tłumy gości i pierwsze kontrakty

  Już w pierwszych dniach odbywających się w Düsseldorfie targów drupa, które potrwają do 11 czerwca, stoisko firmy KBA (nr B45, zlokalizowane w pawilonie 16), odwiedziły tysiące gości z całego świata. Niemiecki producent podpisał też pierwsze kontrakty na dostawę maszyn zwojowych i arkuszowych.

Strona 1 z 2
 1  2   następna »