Wyniki wyszukiwania dla frazy: rapid 160

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2011-07-06 | Komentarze: 0

  Dziesięciokolorowa maszyna KBA Rapida 106 kluczem do rozwoju austriackiej drukarni hs-Druck

  Założona zaledwie przed siedemnastu laty, austriacka drukarnia hs-Druck ewoluowała od skromnego czteroosobowego przedsiębiorstwa do zatrudniającej 60 pracowników prężnej firmy poligraficznej, dysponującej halą produkcyjną o powierzchni 3 tys. m2.

 • 2010-03-16 | Komentarze: 0

  Dzień Otwarty KBA w Radebeul: Rapida 142 czy Rapida 185 – jak wykorzystywać rezerwy produkcyjne w drukarni.

  11 marca w Radebeul odbył się Dzień Otwarty poświęcony produkowanym przez firmę KBA wielkoformatowym i superwielkoformatowym arkuszowym maszynom offsetowym, a w szczególności – prezentowanej podczas pracy –największej jak dotychczas na świecie maszynie w tej klasie formatowej – dwunastoagregatowej KBA Rapida 185-7+L+T+T+L+T wyposażonej w siedem zespołów drukujących, dwie wieże lakierujące i trzy zespoły suszące.

 • 2008-07-22 | Komentarze: 0

  Pierwsza w Polsce wielkoformatowa maszyna KBA Rapida 205 w drukarni Impression Polska

  Już wkrótce w warszawskiej drukarni Impression Polska rozpocznie pracę pierwsza w naszym kraju wielkoformatowa arkuszowa maszyna offsetowa KBA Rapida 205-4 CX. Dzięki temu firma ta dołączy do coraz liczniejszej grupy przedsiębiorstw z całego świata, które z powodzeniem korzystają z rozwiązań KBA dedykowanych na rynek produkcji plakatów, billboardów, displejów, stendów i innych wielkoformatowych druków stosowanych w reklamie zewnętrznej czy systemach typu POS.

 • 2008-04-06 | Komentarze: 0

  Agfa Graphics na targach drupa 2008: premiera za premierą

  Agfa Graphics przedstawiła zapowiedzi związane ze zbliżającymi się targami drupa 2008. Wśród licznych premier znajdą się: nowej generacji bezodczynnikowe płyty termiczne i fioletowe z rodziny :Azura; nowe termiczne systemy CtP z rodziny :Avalon N; pakiet :Apogee Suite obejmujący m.in. rozbudowany system workflow :Apogee Prepress; kolejne modele wielkoformatowych systemów inkjetowych z rodziny :Anapurna; wzbogacona wersja maszyny wąskowstęgowej :Dotrix; nowe produkty w zakresie chemii drukarskiej oraz zupełna nowość – papier syntetyczny Synaps stworzony przez Agfa Materials.

Strona 1 z 1
 1