Wyniki wyszukiwania dla frazy: quark

Liczba znalezionych wiadomości: 66

 • 2009-10-19 | Komentarze: 0

  Life 2084 - podziel się wizją przyszłości i wygraj MacBooka

  Firma iSource – wyłączny dystrybutor marki Apple w Polsce – zaprasza studentów do udziału w konkursie Life2084. Przez dwa miesiące będzie można nadsyłać prace, które zobrazują świat w 2084 roku - 100 lat po pojawieniu się pierwszego komputera marki Apple. Techniki wykonania są dowolne – może być to krótki film, grafika, fotografia, muzyka lub esej. Na najlepszych czeka wiele cennych nagród Apple, w tym najwyższej klasy komputery i iPody.

 • 2009-10-12 | Komentarze: 0

  Pomoc techniczna dla użytkowników programów firmy Quark w Eesti Software

  Oficjalna pomoc techniczna dla użytkowników programów firmy Quark – to kolejna pozycja w ofercie polskiego oddziału Eesti Software UÜ działającego na polskim rynku od niedawna. Od 1. września mogą z niej korzystać klienci, którzy posiadają zarejestrowane wersje QuarkXpress w wersjach 7 oraz 8, nie tylko zakupione w Eesti Software.

 • 2009-05-26 | Komentarze: 0

  IFRA Expo 2009: targi z przesłaniem na trudne czasy

  W dniach 12-15 października br. już po raz drugi w Wiedniu odbędą się doroczne targi branży gazetowej – IFRA Expo 2009. Motto tegorocznej ich edycji, organizowanej w bardzo trudnym roku dla branży poligraficznej, brzmi „Twój niezbędny GPS” i odzwierciedla jej założenia, czyli przedstawienie obecnej kondycji branży oraz wyznaczenie kierunków jej rozwoju.

 • 2009-03-09 | Komentarze: 0

  QuarkXPress w nowej wersji

  QuarkXPress, jeden z najpopularniejszych programów do komputerowego składu i łamania tekstu został zaktualizowany. Nowa wersja oprogramowania wprowadza wiele istotnych ułatwień z punktu widzenia użytkownika. Dystrybutorem oprogramowania firmy Quark w Polsce jest iSource S.A.

 • 2009-01-06 | Komentarze: 0

  ilovedesign.com - rozwijające się centrum kreatywności dla globalnej społeczności projektantów

  Firma Quark Inc. poinformowała, że uruchomiony na początku ubiegłego roku portal społecznościowy ilovedesign.com szybko staje się centrum kreatywności dla międzynarodowej społeczności projektantów.

 • 2008-12-22 | Komentarze: 0

  iSource nowym dystrybutorem Quark

  Firma iSource, wyłączny przedstawiciel firmy Apple w Polsce, została autoryzowanym dystrybutorem firmy Quark. Amerykański producent dostarcza profesjonalne aplikacje wspierające projektowanie na potrzeby druku i Internetu.

 • 2008-12-08 | Komentarze: 0

  Praktyczne wskazówki korzystania z QuarkXPress 8 i Adobe Creative Suite: bezpłatny przewodnik i materiał wideo

  Firma Quark Inc. poinformowała o wprowadzeniu na rynek bezpłatnego przewodnika, materiałów online oraz wideo, które mają pomóc osobom profesjonalnie zajmującym się grafiką w pełnym wykorzystywaniu stosowanych przez nich narzędzi projektowych. Książka, którą można pobrać ze stron internetowych Quarka, opisuje, w jaki sposób użytkownicy QuarkXPress 8 mogą płynnie pracować z programami Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, Flash oraz plikami PDF, niezależnie bądź w ramach pakietu Adobe Creative Suite. Zawiera również wprowadzenie do QuarkXPress 8 dla użytkowników InDesign, gdzie wypunktowano podobieństwa i różnice między tymi programami.

 • 2008-10-27 | Komentarze: 0

  Quark Publishing System 8: obsługa programów QuarkXPress i Adobe InDesign w ramach jednego systemu workflow

  W pierwszym dniu targów Ifra 2008 firma Quark zaanonsowała przełomowe i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie zautomatyzowanych wydawniczych systemów workflow w postaci obsługi przez Quark Publishing System 8 (QPS 8) programów QuarkXPress jak i Adobe InDesign. Dzięki temu użytkownicy QPS będą mogli w dowolny sposób korzystać z programów: QuarkXPress i QuarkCopyDesk oraz Adobe InDesign i Adobe InCopy, na poziomie komponentów, w ramach jednego systemu workflow. Możliwość używania obu bądź jednego z programów do projektowania graficznego i tworzenia układu stron wraz z systemem QPS pozwoli klientom na usprawnienie ich procesu wydawniczego, co przekłada się na oszczędności czasu oraz redukcję kosztów administracyjnych, szkoleniowych, a także wydatków na sprzęt.

 • 2008-10-22 | Komentarze: 0

  ClassWizard integruje system planowania stron z Quark Publishing System

  Quark Inc. poinformował, że ClassWizard, członek programu QuarkAlliance, zintegruje stworzony przez siebie system planowania stron o tej samej nazwie z Quark Publishing System (QPS), workflow wydawniczym firmy Quark. Wspólne rozwiązanie jest obecnie wdrażane i przygotowywane do prezentacji na stoisku ClassWizard na targach IfraExpo 2008 w Amsterdamie (stoisko 10620). ClassWizard to oparty na języku XML system planowania, tworzenia makiet i wysyłki danych, wykorzystywany przez wydawców prasowych. Dzięki połączeniu funkcji systemów ClassWizard i QPS, wydawnicze systemy workflow redukują liczbę zadań niezbędnych w procesie produkcji, a także ułatwiają współpracę pomiędzy redakcją, działami reklamy oraz osobami planującymi produkcję.

 • 2008-10-10 | Komentarze: 0

  Quark wprowadza programy Quark Publishing System 8, QuarkCopyDesk8 oraz QuarkXPress Server 8

  Firma Quark poinformowała o jednoczesnym wprowadzeniu do swojej oferty trzech nowych narzędzi: Quark Publishing System 8, QuarkCopyDesk 8 oraz QuarkXPress Server 8, będących rozwiązaniami w pełni kompatybilnymi z zaprezentowanym po raz pierwszy na targach drupa 2008 programem QuarkXPress 8.

Strona 1 z 7
 1  2  3  4  5  6  ...  7   następna »