Wyniki wyszukiwania dla frazy: multigraf

Liczba znalezionych wiadomości: 5

 • 2017-05-23 | Komentarze: 0

  Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

  W drukarni db PRINT Polska w Grodzisku Mazowieckim został zainstalowany pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką on line - Multigraf Touchline CP-375 DUO & TCF-375. Nieco wcześniej urządzenie miało swoją premierę w Polsce i podczas targów Rema Days 2017 zdobyło srebrny medal The Prize for Innovations w kategorii „Wszechstronność i ekonomiczność”.

 • 2012-02-08 | Komentarze: 0

  Morgana i Multigraf podpisują umowę o współpracy

  Morgana Systems Ltd, czołowy brytyjski producent urządzeń introligatorskich do druku cyfrowego, reprezentowana w Polsce na zasadach wyłączności przez Zinart Systemy Graficzne Sp. z o.o., poinformowała o nawiązaniu ścisłej współpracy ze szwajcarską firmą Multigraf AG, także specjalizującą się w produkcji sprzętu wykańczającego.

 • 2009-01-16 | Komentarze: 0

  POLIGRAFIA rośnie w siłę!

  Choć do kolejnej edycji największych w Polsce targów poligrafii i reklamy zostały jeszcze trzy miesiące, już w tej chwili organizatorzy mówią o bardzo obiecującej ilości zgłoszeń. W gronie wystawców znalazły się zarówno firmy, które od lat prezentują swoją ofertę na targach, jak również nowi wystawcy. W związku z wciąż napływającymi zgłoszeniami, podjęto decyzję o uruchomieniu kolejnego pawilonu.

 • 2007-11-28 | Komentarze: 0

  Duplo Polska wyłącznym przedstawicielem na Polskę urządzeń Foldmaster firmy Multigraf

  Duplo Polska, powstały w 2005 roku polski oddział Duplo International, zajmujący się sprzedażą i dystrybucją urządzeń do drukowania i obróbki końcowej został wyłącznym przedstawicielem na Polskę urządzeń Foldmaster produkowanych przez szwajcarską firmę Multigraf. Tym samym uzupełniły one bogatą ofertę Duplo kierowaną do polskich klientów.

 • 2006-11-23 | Komentarze: 0

  Multigraf - Kraków

  Od końca lipca br. w znanej i cenionej firmie poligraficznej Multigraf, rozpoczął pracę kolejny system CTP marki Screen (była to 6. instalacja CTP Screena dostarczona przez Reprograf do klienta w Krakowie). Podczas Targów IPEX 2006 został podpisany kontrakt na dostawę nowości targowej - naświetlarkę Screena PTR 8600E, której jeden z pierwszych europejskich modeli trafił właśnie do Multigrafu. Wraz z naświetlarką dostarczona została wywoływarka (OVIT w układzie on-line) i stacker na płyty – oraz rozbudowa posiadanego od 2005 roku RIPa TrueFlow.

Strona 1 z 1
 1