Wyniki wyszukiwania dla frazy: karty

Liczba znalezionych wiadomości: 97

 • 2014-04-08 | Komentarze: 0

  Wydrukuj sobie… łyżkę!

  Wyobraź sobie drukarkę, dzięki której przekształcisz dowolną, nawet najbardziej abstrakcyjną myśl w konkretny, fizyczny obiekt. Urządzenie, które wytworzy zaprojektowaną przez ciebie biżuterię, zabawkę dla dziecka czy inny przedmiot codziennego użytku – kubek, łyżkę, wazon, uchwyt do telefonu – wszystko to, co sobie wymyślisz czy wymarzysz. Właśnie takie możliwości daje drukarka 3D, która zamiast drukować kartki, tworzy trójwymiarowe przedmioty.

 • 2013-11-18 | Komentarze: 0

  GMC Software Technology prezentuje rozwiązania na targach w Moskwie i w Barcelonie

  W ostatnim czasie firma GMC Software Technology prezentowała swoje zaawansowane rozwiązania w zakresie zarządzania komunikacją z klientem na dwóch imprezach branżowych. Z myślą o wschodnioeuropejskich klientach z branży poligraficznej firma pojawiła się z własnym stoiskiem na targach Poligraphinter 2013 w Moskwie, gdzie promowała programy oparte na platformie GMC Inspire. W tym samym czasie, podczas wystawy ITXpo i towarzyszącego jej sympozjum Gartnera w Barcelonie, oficjalnie zadebiutowała nowa aplikacja przeznaczona dla klientów z sektora bankowości – GMC Interactive Paperless Onboarding.

 • 2013-10-04 | Komentarze: 0

  Canon prezentuje Océ VarioStream 7170, system cyfrowego druku na papier ciągły

  Firma Canon Europe, światowy lider w dziedzinie rozwiązań do przetwarzania obrazu, zaprezentowała tonerową maszynę Océ VarioStream® 7170. Jest to rozwiązanie klasy podstawowej do monochromatycznego druku jednostronnego z podawaniem ciągłym, przeznaczone do środowisk korporacyjnych i komercyjnych, w których drukuje się niskie lub średnie nakłady takich materiałów, jak zestawienia transakcji, przesyłki reklamowe, instrukcje obsługi produktów i wydruki na nośnikach specjalnych.

 • 2013-07-05 | Komentarze: 0

  Ekonomia przede wszystkim – piec Ovit do wypalania termicznych płyt offsetowych w firmie Stralfors

  Avargraf – od wielu lat dostarczający maszyny i materiały dla branży poligraficznej – zainstalował wyprodukowany przez włoską firmę Ovit piec do wypalania termicznych płyt offsetowych w firmie Stralfors Sp. z o. o. z Laskowic. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest uzyskanie wysokich nakładów z tych samych płyt, co przekłada się na zysk zarówno dla klienta jak i użytkownika.

 • 2013-08-05 | Komentarze: 0

  Lexmark wyłącznym dostawcą systemów wydruków dla FBI

  Amerykańskie Federalne Biuro Śledcze (FBI – Federal Bureau of Investigation) wybrało firmę Lexmark International na swojego jedynego dostawcę systemów wydruków. Umowa została zawarta na 3 lata, a jej wartość to ponad 30 mln dolarów.

 • 2013-05-14 | Komentarze: 0

  Seminarium Polskiej Izby Druku na POLIGRAFIA 2013

  Polska Izba Druku ma wielką przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w seminarium, które będzie miało miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniu 22 maja br. Seminarium poświęcone będzie pełnej informacji o możliwych dofinansowaniach z UE jakie będą do pozyskania aż do 2020 roku. Jednym zdaniem - uzyskacie Państwo odpowiedzi na pytania : Kto, Ile, na co i na jakich warunkach. Przy tej okazji porozmawiamy też o tym jak można zaoszczędzić w procesie produkcyjnym a nawet jak zarobić na czymś innym nie przerywając naszej dotychczasowej działalności. Pełna informacja o seminarium, z jego programem i możliwością zapoznania się z prelegentami, na naszej stronie www.izbadruku.org.pl . Tam też znajdziecie Państwo formularz karty zgłoszeniowej. Serdecznie zapraszamy!

 • 2012-04-05 | Komentarze: 0

  Nominacje do nagród Złotego Gryfa 2012 za najlepszą jakość wykonania produktu poligraficznego

  Rozstrzygnięcie Konkursu na najlepszą jakość wykonania produktu poligraficznego i wręczenie statuetek „Złotego Gryfa”, nastąpi na Gali Konkursowej w czasie Balu Polskiej Izby Druku w dniu 02 czerwca 2012r. w Warszawie w hotelu „Novotel Warszawa Airport”. Początek uroczystości godz.20.00

 • 2012-03-07 | Komentarze: 0

  Szybko, szybciej, HP

  HP ulepsza swoją najwydajniejszą linię produktową – stacje robocze serii Z. Dzięki licznym udoskonaleniom konstrukcyjnym, lepszemu wykorzystaniu technologii wielordzeniowej oraz zwiększeniu możliwości rozbudowy – HP serii Z potwierdzają swoją pozycję jako najlepsze narzędzia dla profesjonalistów.

 • 2011-06-08 | Komentarze: 0

  Iwareprint – dedykowane wdrożenie web to print

  Rozwiązanie znane pod nazwą iwareprint jest już z powodzeniem wykorzystywane w wielu polskich drukarniach. Nowa edycja, wzbogacona o innowacyjne funkcjonalności, powinna równie dobrze przyjąć się na rynku.

 • 2011-05-31 | Komentarze: 0

  ClingZ - naelektryzowana możliwościami

  „DYSKRET Sp. z o.o., dostawca niszowych mediów do druku – m.in. adhezyjnej folii PENSTICK, wprowadza kolejną innowację na Polskim rynku: elektrostatyczną folię ClingZ. Materiał ma niezwykłe właściwości, nie posiada kleju a przylega do prawie wszystkich suchych wewnętrznych powierzchni: tynku, tapet, szyb, drewna, marmuru, metalu, PVC, papieru, poliwęglanu, powierzchni lakierowanych itd.

Strona 1 z 10
 1  2  3  4  5  6  ...  10   następna »