Wyniki wyszukiwania dla frazy: cdp

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2013-10-18 | Komentarze: 0

  Stora Enso po raz kolejny w rankingach FTSE4Good Index i Nordic 260 Climate Index

  Koncern Stora Enso już trzynasty rok z rzędu znalazł się w zestawieniu FTSE4Good Index, uwzględniającym przedsiębiorstwa podejmujące odpowiedzialne społecznie, etyczne i zgodne z polityką zrównoważonego rozwoju inwestycje. Z kolei po raz czwarty firma zajęła wysoką pozycję w zestawieniu Nordic 260 Climate Disclosure Leadership Index (CDLI), obejmującym przedsiębiorstwa przywiązujące szczególną wagę do zapobiegania zmianom klimatycznym.

 • 2010-10-26 | Komentarze: 0

  Stora Enso najlepszą skandynawską firmą w raporcie Carbon Disclosure Project

  Koncern Stora Enso został sklasyfikowany najwyżej spośród wszystkich skandynawskich firm w najnowszej edycji raportu Carbon Disclosure Project (CDP), uwzględniającego przedsiębiorstwa, które w codziennej działalności przywiązują znaczącą wagę do działań zapobiegających zmianom klimatycznym i ograniczających emisję gazów cieplarnianych.

 • 2008-11-27 | Komentarze: 0

  Climate Disclosure Leadership Index: Stora Enso wciąż liderem wśród producentów papieru

  Koncern Stora Enso już drugi rok z rzędu okazał się najlepszą skandynawską firmą z branży papierniczej i leśnej pod względem efektywności działań wpływających na ograniczenie emisji ogólnej gazów cieplarnianych. Co więcej, firma awansowała z czwartej na trzecią pozycję skandynawskiej listy Climate Disclosure Leadership Index (CDLI), uwzględniającej przedsiębiorstwa najefektywniej ograniczające emisję dwutlenku węgla.

Strona 1 z 1
 1