Wyniki wyszukiwania dla frazy: avery 800

Liczba znalezionych wiadomości: 26

 • 2010-03-25 | Komentarze: 0

  ORION – sukces profesjonalnie oznakowany

  Od 10 lat spółka ORION Znakowanie Towarów produkuje etykiety samoprzylepne profesjonalnie oznakowując sukces swoich klientów. Tym samym konsekwentnie buduje swój własny.

 • 2009-05-04 | Komentarze: 0

  Avery Dennison szkoli klientów z Węgier

  W dniach 27-29 kwietnia w Budapeszcie odbywały się szkolenia warsztatowe w zakresie oklejania samochodów folią samoprzylepną, zorganizowane wspólnie przez firmę Avery Dennison i jej węgierskiego partnera – Nyomdaker Kft. W imprezie, przebiegającej pod hasłem „Daker Rally”, wzięło udział w sumie niemal 60 osób, a wśród prowadzących część warsztatową znaleźli się dwaj polscy autoryzowani przez Avery Dennison specjaliści w zakresie aplikacji folii na pojazdach – Zdzisław Wiącek i Paweł Wasyliszyn.

 • 2009-02-26 | Komentarze: 0

  Folie Avery Dennison na nowych samochodach polskiej policji

  Od listopada 2008 roku trwa wymiana oznakowanej części floty samochodowej polskiej policji na nowe pojazdy – srebrne auta osobowe marki Kia Cee’d SW. Oklejaniem ponad 2,5 tysiąca samochodów w siedmiu lokalizacjach Polski zajmuje się firma Arteo design & production z podwarszawskich Łomianek, zaś dostawcą wykorzystywanych przez nią materiałów samoprzylepnych – specjalistycznych folii wyprodukowanych przez Avery Dennison – jest Plastics Group, jeden z autoryzowanych dystrybutorów marki Avery Graphics w naszym kraju. Całe przedsięwzięcie, będące największym na rynku europejskim projektem w zakresie oklejania samochodów dla służb mundurowych, ma zakończyć się w czerwcu tego roku.

 • 2008-11-27 | Komentarze: 0

  Avery Supreme Cover - system gwarancyjny firmy Avery Dennison dla użytkowników maszyn i atramentów Mimaki

  W ostatnim czasie firma Avery Dennison Graphic & Reflective Products rozszerzyła portfolio urządzeń i atramentów objętych specjalnym systemem gwarancyjnym Avery Supreme Cover. Obecnie uwzględnia on także właściwie aplikowane wydruki wykonane na podłożach samoprzylepnych z rodziny Avery Multi Purpose Inkjet w ploterach Mimaki JV33-130 i JV33-160 przy użyciu atramentów Mimaki Specified SS21 i/lub ES3.

 • 2008-01-08 | Komentarze: 0

  Avery Dennison, Reklama Tęczowa i ponad 1000 aut dla Coca-Coli

  Od pewnego czasu po drogach Polski krąży ponad 1000 nowych samochodów Toyota Yaris należących do firmy Coca-Cola HBC Polska. Ich zmieniony – w porównaniu z wcześniej wykorzystywanymi przez firmę autami – wygląd to część tegorocznej kampanii brandingowej tej marki.

 • 2007-10-11 | Komentarze: 0

  Avery Dennison wprowadza na rynek folie wylewane Avery 800 Premium

  W ostatnim czasie w ofercie Avery Dennison Graphics & Reflective Division pojawiła się udoskonalona wersja znanych także z polskiego rynku samoprzylepnych folii wylewanych z serii Avery 800. Jak zapewnia producent, nowe folie Avery 800 Premium oferują m.in. łatwiejszą obróbkę i aplikację na różnych podłożach.

 • 2007-04-16 | Komentarze: 0

  Avery Dennison przejmuje firmę Paxar

  Pod koniec marca koncern Avery Dennison poinformował o planach przejęcia za kwotę 1,3 mld USD firmy Paxar, jednego ze światowych liderów rozwiązań w zakresie identyfikacji produktów. Oczekuje się, że transakcja pozwoli na skuteczną walkę konkurencyjną i wzrost Avery Dennison na wartym 15 mld USD rynku identyfikacji marki i informacji o produktach.

 • 2007-03-16 | Komentarze: 0

  Europejski cykl szkoleń Avery Dennison Graphics & Reflective Division.

  Firma Avery Dennison Graphics & Reflective Division kontynuuje cykl szkoleń i pokazów na temat aplikacji folii samoprzylepnych, prowadzonych z myślą o klientach z Europy Środkowo-Wschodniej. Rozpoczęte w 2006 roku w Polsce warsztaty mają swój ciąg dalszy w innych krajach regionu. W grudniu, przy udziale firmy Studio Plastyczne FX, odbyły się spotkania szkoleniowe w krajach nadbałtyckich, zaś w lutym – wspólnie z firmą Belinamont –zorganizowano warsztaty w Chorwacji. W planach są podobne imprezy w kolejnych państwach.

 • 2007-03-02 | Komentarze: 0

  Avery Dennison w setce najlepszych firm amerykańskich.

  Avery Dennison Corporation znalazła się na 69. miejscu opublikowanej przez magazyn „CRO” liście „100 Best Corporate Citizens”, uwzględniającej korporacje ocenione jako najlepsze pod względem realizacji zasad dobrych praktyk w swojej działalności. Badania przeprowadzone na zlecenie czasopisma objęły ponad 1100 amerykańskich korporacji.

 • 2007-01-27 | Komentarze: 0

  Profile ICC na stronach internetowych Avery Dennison.

  Firma Avery Dennison Graphics & Reflective Division wprowadziła nowe funkcje w dostępnej na jej stronach internetowych wyszukiwarce pozwalającej na dobór właściwych profili ICC dla poszczególnych podłoży samoprzylepnych, systemów druku wielkoformatowego i sterujących nimi RIPów. Jej uruchomienie to efekt gwałtownych zmian zachodzących na rynku wielkoformatowego druku cyfrowego, m.in. w zakresie pojawiających się na nim nowych urządzeń, sterowników (RIPów), atramentów oraz podłoży, także samoprzylepnych.

Strona 1 z 3
 1  2  3   następna »