Wyniki wyszukiwania dla frazy: anapurna 1600

Liczba znalezionych wiadomości: 4

 • 2008-11-13 | Komentarze: 0

  Agfa Graphics wzmacnia swoją pozycję na rynku przemysłowego druku inkjetowego

  Firma Agfa Graphics systematycznie odnotowuje znaczący wzrost sprzedaży rozwiązań przeznaczonych na rynek przemysłowego druku inkjetowego. Podczas jesiennych targów z cyklu Viscom, odbywających się w Paryżu (24-26 września) i Madrycie (16-18 października), maszyny wielkoformatowe demonstrowane przez belgijskiego producenta cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających.

 • 2008-04-06 | Komentarze: 0

  Agfa Graphics na targach drupa 2008: premiera za premierą

  Agfa Graphics przedstawiła zapowiedzi związane ze zbliżającymi się targami drupa 2008. Wśród licznych premier znajdą się: nowej generacji bezodczynnikowe płyty termiczne i fioletowe z rodziny :Azura; nowe termiczne systemy CtP z rodziny :Avalon N; pakiet :Apogee Suite obejmujący m.in. rozbudowany system workflow :Apogee Prepress; kolejne modele wielkoformatowych systemów inkjetowych z rodziny :Anapurna; wzbogacona wersja maszyny wąskowstęgowej :Dotrix; nowe produkty w zakresie chemii drukarskiej oraz zupełna nowość – papier syntetyczny Synaps stworzony przez Agfa Materials.

 • 2006-04-21 | Komentarze: 0

  Nowości Agfa Graphics z targów Ipex 2006

  Podczas targów Ipex, które odbywały się w dniach 4-11 kwietnia w Birmingham, firma Agfa Graphics zaprezentowała szereg premierowych rozwiązań w zakresie oprogramowania, sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Z nieanonsowanych wcześniej produktów najciekawszą nowością była bezodczynnikowa płyta fioletowa w wersji beta, której rynkowa premiera zapowiadana jest na 2. połowę 2007 roku.

 • 2006-02-28 | Komentarze: 0

  Mnóstwo premier Agfy na targach Ipex

  Warszawa, 28.02.2006 Nowej generacji płyty termiczne i systemy CtP, udoskonalone oprogramowanie do obsługi systemów workflow, zarządzania produkcją i proofingu, rozszerzone portfolio urządzeń inkjetowych – to tylko wybrane produkty firmy Agfa, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane na kwietniowych targach Ipex w Birmingham. O nowych rozwiązaniach firma poinformowała podczas specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej 22 lutego w Londynie.

Strona 1 z 1
 1