Wyniki wyszukiwania dla frazy: am group plus

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2014-06-10 | Komentarze: 0

  Dzień Drukarza w Gdańsku

  W Gdańsku, jak co roku od wielu lat, Stowarzyszenie Poligrafów Pomorskich (SPP) zorganizowało Dzień Drukarza. Podobnie jak poprzednie edycje imprezy zgromadził on nie tylko przedstawicieli branży poligraficznej – zarówno drukarzy, jak również dostawców - ale także młodzież z Pomorskich Szkół Rzemiosł, jej rodziny oraz społeczność lokalną.

 • 2011-03-24 | Komentarze: 0

  Uruchomienie pierwszej w Polsce wielkoformatowej maszyny drukującej Heidelberg Speedmaster XL 162 w drukarni IMC S.A. Winkowski Group w Radzyminie

  23 marca br. w drukarni IMC S.A. Winkowski Group w Radzyminie należącej do QuadWinkowski Sp. z o.o. została uroczyście uruchomiona pierwsza w Polsce wielkoformatowa offsetowa arkuszowa maszyna drukująca Heidelberg Speedmaster XL 162-5+LX3.

 • 2005-12-14 | Komentarze: 0

  Wyniki Agfy za 3. kwartał 2005

  Warszawa, 01.12.2005 17 listopada koncern Agfa-Gevaert poinformował o wynikach finansowych za 3. kwartał br. Dział Systemów Graficznych ponownie odnotował wzrost sprzedaży, jednak na ostateczne wyniki znaczący wpływ miały wysokie koszty surowców i erozja cen. Na wyniki Działu Medycznego w 3. kwartale wpłynęły słaba koniunktura na rynku tradycyjnych produktów analogowych. W porównaniu z wcześniejszymi kwartałami tego roku odnotowano natomiast niższy spadek cen. W wynikach grupy uwzględniono aktywa i rezerwy z tytułu odroczonego podatku, związane z upadłością AgfaPhoto.

Strona 1 z 1
 1