Wyniki wyszukiwania dla frazy: QuarkCopyDesk

Liczba znalezionych wiadomości: 10

 • 2008-10-27 | Komentarze: 0

  Quark Publishing System 8: obsługa programów QuarkXPress i Adobe InDesign w ramach jednego systemu workflow

  W pierwszym dniu targów Ifra 2008 firma Quark zaanonsowała przełomowe i innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie zautomatyzowanych wydawniczych systemów workflow w postaci obsługi przez Quark Publishing System 8 (QPS 8) programów QuarkXPress jak i Adobe InDesign. Dzięki temu użytkownicy QPS będą mogli w dowolny sposób korzystać z programów: QuarkXPress i QuarkCopyDesk oraz Adobe InDesign i Adobe InCopy, na poziomie komponentów, w ramach jednego systemu workflow. Możliwość używania obu bądź jednego z programów do projektowania graficznego i tworzenia układu stron wraz z systemem QPS pozwoli klientom na usprawnienie ich procesu wydawniczego, co przekłada się na oszczędności czasu oraz redukcję kosztów administracyjnych, szkoleniowych, a także wydatków na sprzęt.

 • 2008-10-10 | Komentarze: 0

  Quark wprowadza programy Quark Publishing System 8, QuarkCopyDesk8 oraz QuarkXPress Server 8

  Firma Quark poinformowała o jednoczesnym wprowadzeniu do swojej oferty trzech nowych narzędzi: Quark Publishing System 8, QuarkCopyDesk 8 oraz QuarkXPress Server 8, będących rozwiązaniami w pełni kompatybilnymi z zaprezentowanym po raz pierwszy na targach drupa 2008 programem QuarkXPress 8.

 • 2008-04-28 | Komentarze: 0

  Quark na targach drupa 2008

  Podczas zbliżających się targów drupa 2008 firma Quark zapowiada m.in. prezentacje na żywo programu QuarkXPress, wielokrotnie nagradzanego narzędzia do projektowania i tworzenia stron, a także systemu Quark Dynamic Publishing Solution (Quark DPS), który ma zrewolucjonizować rynek dynamicznego publikowania. Pokazy będą się odbywać na stoisku firmy Quark nr A44 zlokalizowanym w hali 9. Z kolei w pawilonie 7.0, wspólnie z wydawnictwem Haymarket Media, firma Quark weźmie udział w produkcji codziennej gazetki targowej „drupa report daily”, przy której zostanie wykorzystany Quark Publishing System 7 (QPS 7).

 • 2008-04-15 | Komentarze: 0

  Quark Publishing System 7.4 już na rynku

  Firma Quark poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży systemu Quark Publishing System (QPS) 7.4, będącego drugą wersją tego wiodącego rozwiązania workflow przeznaczonego dla branży wydawniczej. Pokazany po raz pierwszy w październiku 2007 roku, QPS 7 jest oparty na technologii Java oraz Spring Framework Java/J2EE i wyznacza nowe standardy w zakresie zaawansowanych systemów wydawniczych. Nowa wersja QPS 7.4 oferuje użytkownikom dodatkowe funkcje, takie jak współpraca z systemem operacyjnym Mac OS 10.5 Leopard, przeszukiwanie pełnego tekstu czy obsługa LDAP.

 • 2007-12-06 | Komentarze: 0

  QuarkCopyDesk 7 - nowa wersja programu do edycji tekstu i obrazu

  Firma Quark Inc. poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży QuarkCopyDesk 7, oprogramowania do edycji tekstu i obrazu przeznaczonego dla dziennikarzy, wydawców i innych osób zaangażowanych w przepływ prac w wydawnictwach. Dzięki zapewnieniu prostego i intuicyjnego środowiska pracy i bezproblemowej współpracy z QuarkXPress 7, nowy program usprawnia komunikację w zakresie wydawniczych systemów workflow.

 • 2007-11-06 | Komentarze: 0

  Recro-Net nowym partnerem firmy Quark w Europie Południowo-Wschodniej

  Firma Quark Inc. poinformowała, ze chorwacka firma Recro-Net, zajmująca się integracją systemów, została członkiem programu QuarkAlliance jako partner QuarkSolutions. Koncentrując się przede wszystkim na nowym systemie workflow Quark Publishing System 7 (QPS 7), Recro-Net ma zapewnić klientom korporacyjnym firmy Quark usługi w zakresie sprzedaży, integracji systemów, serwisu i szkoleń w krajach byłej Jugosławii: Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Republice Macedonii, Serbii i Słowenii.

 • 2007-10-11 | Komentarze: 0

  Integracja Quark Publishing System 7 i Canto Cumulus

  Firmy Quark Inc. i Canto, będąca partnerem programu QuarkAlliance, poinformowały o z integrowaniu systemu zarządzania cyfrowymi zasobami Canto Cumulus z zaprezentowanym po raz pierwszy na targach IfraExpo 2007 systemem Quark Publishing System (QPS) 7.

 • 2007-10-10 | Komentarze: 0

  Nowej generacji Quark Publishing System 7 i współpraca z programami partnerów firmy Quark

  W pierwszym dniu targów IfraExpo 2007 firma Quark Inc., prezentująca swoją ofertę na stoisku 620 w hali A, poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowej generacji wydawniczego systemu workflow – Quark Publishing System 7 (QPS 7). Zaprojektowany w oparciu o nowe otwarte standardy, system bez problemu współpracuje z innymi rozwiązaniami wydawniczymi, usprawniając procesy w zakresie redagowania, projektowania i produkcji.

 • 2007-10-10 | Komentarze: 0

  Quark przedstawia nowej generacji Quark Publishing System na targach IfraExpo 2007

  Firma Quark Inc. poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty Quark Publishing System 7 – kolejnej generacji systemu workflow. QPS 7 ma stać się nowym standardem w dziedzinie systemów workflow, wieńcząc 15 lat doświadczeń firmy w produkcji rozwiązań wydawniczych dla dużych grup roboczych.

 • 2007-09-20 | Komentarze: 0

  Nowej generacji Quark Publishing System na targach IfraExpo 2007

  Podczas targów IfraExpo 2007, odbywających się w dniach 8-11 października w Wiedniu, firma Quark Inc. zaprezentuje najnowszą wersję programu Quark Publishing System (QPS 7). QPS jest systemem workflow wykorzystywanym przez gazety, czasopisma i dużych wydawców korporacyjnych z całego świata od ponad 15 lat.

Strona 1 z 1
 1