Wyniki wyszukiwania dla frazy: NESTE

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2010-04-29 | Komentarze: 0

  Kolejne zmiany w zakładach produkcyjnych Stora Enso

  Koncern Stora Enso poinformował o kolejnych zmianach w należących do niego skandynawskich zakładach produkcyjnych. W zakładzie Varkaus firma będzie kontynuować produkcję celulozy, papierów graficznych i drewna, likwidując w nim jednocześnie produkcję papierów gazetowych. Stora Enso podjęła też decyzję o wydzieleniu papierni Kotka i jej sprzedaży firmie OpenGate Capital.

 • 2009-06-17 | Komentarze: 0

  Stora Enso i Neste Oil uruchamiają pokazowy zakład produkcji biopaliw w fińskiej papierni Varkaus

  Firmy Stora Enso i Neste Oil poinformowały o oficjalnym uruchomieniu w połowie czerwca pokazowego zakładu produkcyjnego w papierni Varkaus, w którym – przy wykorzystaniu odpadów przemysłu leśnego – wytwarzane są biopaliwa w technologii BtL („biomass to liquids”). W tym celu powołana została do życia spółka joint venture NSE Biofuels Oy, której celem w pierwszym etapie działalności było stworzenie i rozwój technologii, a następnie produkcja na skalę komercyjną biopaliw do silników diesla.

 • 2007-06-21 | Komentarze: 0

  Point Factory z Duplo 5000

  System Duplo 5000 pracujący w firmie Point Factory z Warszawy to kolejna instalacja, która miała swój początek podczas targów Poligrafia w Poznaniu. Podczas wystawy właściciele firmy Robert Nesteruk i Waldemar Dużyński przetestowali i sprawdzili urządzenia trzech konkurencyjnych producentów.

Strona 1 z 1
 1