Wyniki wyszukiwania dla frazy: Illustrator

Liczba znalezionych wiadomości: 26

 • 2010-06-22 | Komentarze: 0

  Szerokie cięcie – Nowy Roland CAMM-1 PRO GX-640 w ofercie Jet Media.

  Jet Media wprowadza do swojej oferty najnowsze osiągnięcie Rolanda - nowy ploter tnący z serii CAMM-1 PRO GX-640 o szerokości pracy 160cm.

 • 2008-12-08 | Komentarze: 0

  Praktyczne wskazówki korzystania z QuarkXPress 8 i Adobe Creative Suite: bezpłatny przewodnik i materiał wideo

  Firma Quark Inc. poinformowała o wprowadzeniu na rynek bezpłatnego przewodnika, materiałów online oraz wideo, które mają pomóc osobom profesjonalnie zajmującym się grafiką w pełnym wykorzystywaniu stosowanych przez nich narzędzi projektowych. Książka, którą można pobrać ze stron internetowych Quarka, opisuje, w jaki sposób użytkownicy QuarkXPress 8 mogą płynnie pracować z programami Photoshop, Illustrator, Dreamweaver, Flash oraz plikami PDF, niezależnie bądź w ramach pakietu Adobe Creative Suite. Zawiera również wprowadzenie do QuarkXPress 8 dla użytkowników InDesign, gdzie wypunktowano podobieństwa i różnice między tymi programami.

 • 2008-10-10 | Komentarze: 0

  Quark wprowadza programy Quark Publishing System 8, QuarkCopyDesk8 oraz QuarkXPress Server 8

  Firma Quark poinformowała o jednoczesnym wprowadzeniu do swojej oferty trzech nowych narzędzi: Quark Publishing System 8, QuarkCopyDesk 8 oraz QuarkXPress Server 8, będących rozwiązaniami w pełni kompatybilnymi z zaprezentowanym po raz pierwszy na targach drupa 2008 programem QuarkXPress 8.

 • 2008-08-04 | Komentarze: 0

  Bezpłatna 60-dniowa wersja testowa QuarkXPress 8

  Firma Quark poinformowała, że w związku z wprowadzeniem do sprzedaży rynkowej QuarkXPress 8, wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z bezpłatnej, w pełni funkcjonalnej, 60-dniowej wersji testowej tego programu, po raz kolejny wyznaczającego standardy w zakresie tworzenia layoutu i kreacji.

 • 2008-08-04 | Komentarze: 0

  QuarkXPress 8 już w sprzedaży

  Firma Quark poinformowała, że z dniem 31 lipca w sprzedaży rynkowej – zarówno bezpośredniej jak i poprzez sieć dystrybucyjną – pojawił się QuarkXPress 8, najnowsza wersja oprogramowania do tworzenia layoutów i kreacji.

 • 2008-07-08 | Komentarze: 0

  Quark anonsuje prezentacje programu QuarkXPress 8 w 58 miastach świata

  Firma Quark Inc. poinformowała o trasie, obejmującej 58 miast całego świata, podczas której będzie prezentowana będzie najnowsza, wprowadzona podczas targów drupa 2008 wersja programu QuarkXPress 8. Trasa oficjalnie wystartowała w zeszłym tygodniu z pierwszą w historii imprezą dla klientów w głównej siedzibie firmy w Denver i potrwa aż do października. Uczestnicy pokazów z Europy, Australii i Nowej Zelandii, Azji, Stanów Zjednoczonych oraz Ameryki Łacińskiej będą mieli niepowtarzalną okazję znaleźć się w gronie tych, którzy jako pierwsi na świecie odkryją rozszerzone możliwości QuarkXPress 8 w zakresie projektowania stron.

 • 2008-07-04 | Komentarze: 0

  QuarkXPress 8 wysoko oceniony w raporcie firmy Pfeiffer Consulting

  Firma Quark Inc. opublikowała wyniki raportu na temat programu QuarkXPress 8 (QXP8), stworzonego przez niezależną instytucję technologiczną i konsultingową Pfeiffer Consulting. Wynika z niego, że przedefiniowany workflow programu QXP8 oferuje użytkownikom znacznie wyższy poziom wydajności, sprawności i zwrotu z inwestycji. W raporcie Pfeiffer Consulting porównano wydajność interfejsu użytkownika i wydajność systemu workflow QuarkXPress 8 z wcześniejszymi wersjami oprogramowania, w tym QuarkXPress 6.5 i QuarkXPress 7.31. Stwierdzono w nim, że QuarkXPress 8 oferuje ponad trzykrotnie wyższą prędkość niż wcześniejsze wersje programu.

 • 2008-07-01 | Komentarze: 0

  Kodak na targach drupa 2008: premiera systemu Kodak Prinergy 5.0

  Podczas targów drupa 2008 firma Kodak zaprezentowała liczne nowości w zakresie oprogramowania usprawniającego procesy poligraficzne i wydawnicze. Znalazły się wśród nich m.in. narzędzia pozwalające na sterowanie przepływem prac w druku cyfrowym, platforma do zarządzania barwą, kolejna generacja technologii rastrowania, rozwiązania do edycji dokumentów PDF w programie Adobe Illustrator CS3, aplikacje automatyzujące produkcję i wspomagające planowanie zadań dla branży opakowań. Wszystkie one wchodzą w skład nowej wersji systemu workflow Kodak Prinergy 5.0.

 • 2008-06-30 | Komentarze: 0

  Print is Powerful - Kodak na targach drupa 2008

  Podczas odbywających się od 29 maja do 11 czerwca br. w Düsseldorfie targów drupa firma Kodak na liczącym 2500 m2 stoisku zaprezentowała swoje najnowsze osiągnięcia technologiczne, produkty i usługi z zakresu pełnego portfolio firmy. Na stoisku tego producenta można było obejrzeć najnowsze rozwiązania w zakresie systemów workflow, cyfrowych maszyn drukujących, naświetlarek CtP, skanerów, prooferów, systemów do druku transakcyjnego oraz szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych.

 • 2008-05-29 | Komentarze: 0

  QuarkXPress 8 - premiera firmy Quark na targach drupa 2008

  Firma Quark wprowadziła do oferty QuarkXPress 8, najnowszą wersję oprogramowania do tworzenia layoutów i kreacji, które zrewolucjonizowało branże wydawniczą przed dwudziestoma laty, a dziś jest w niej standardem. QuarkXPress 8 oferuje projektantom nowe niezwykłe możliwości, m.in. nowy, intuicyjny interfejs który został zaprojektowany specjalnie z myślą o tworzeniu wysokiej jakości layoutów; nowe narzędzia do tworzenia publikacji drukowanych, stron WWW i plików Flash; dedykowana dla projektantów typografia oraz globalne możliwości wydawnicze. Wszystkie te cechy powodują, że projektanci otrzymują narzędzie wzbogacające ich kreatywność i pozwalające na pewną i w pełni kontrolowaną pracę.

Strona 1 z 3
 1  2  3   następna »