Wyniki wyszukiwania dla frazy: 868

Liczba znalezionych wiadomości: 5

 • 2009-08-13 | Komentarze: 1

  ActiveJet wprowadził zamienniki tuszy do drukarek Canon PIXMA

  Marka ActiveJet jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek serię kartridży z chipem do drukarek Canon z najnowszej serii PIXMA. Specjalnie skomponowany skład chemiczny tuszu umożliwia drukowanie w jakości porównywalnej z oryginałem. Kartridże dostępne są już w ofercie ActiveJet.

 • 2008-09-01 | Komentarze: 0

  KBA PileTronic - wydajna logistyka papieru

  Jedną z kluczowych kwestii, coraz częściej branych pod uwagę przez duże firmy poligraficzne przy zwiększaniu konkurencyjności, jest logistyka papieru. Jest to szczególnie widoczne przy druku arkuszowym, gdzie właściwa lokalizacja palet z papierem staje się znaczącym czynnikiem decydującym o kosztach produkcji. W ostatnim czasie w ofercie KBA pojawiło się rozwiązanie wspierające tę część procesu produkcji: KBA PileTronic – bezprzewodowy system identyfikacji, który w czasie rzeczywistym automatycznie dostarcza dokładnych danych na temat precyzyjnej lokalizacji drukowanych wyrobów.

 • 2006-11-29 | Komentarze: 0

  Firma Fujifilm Sericol wprowadziła do swojej oferty nową maszynę cyfrową Gerber Solara UV2.

  Do tej pory, Sericol oferował swoim klientom maszyny dużego formatu, z wyższego pułapu cenowego. Obecnie, propozycja skierowana jest głównie do sitodrukarzy, agencji reklamowych, producentów reklam poszukujących nowych rozwiązań, aby jak najlepiej zaspokoić wymogi klientów. Gerber Solara UV2 to hybrydowa drukarka, która drukuje, zarówno z roli na rolę, jak i na szerokim asortymencie podłoży płaskich. Może drukować na materiałach twardych i elastycznych o grubości do 13 mm oraz szerokości do 152 cm i co bardzo ważne przy oszczędności podłoża – możliwy jest druk od krawędzi do krawędzi.

 • 2006-07-05 | Komentarze: 0

  Polska Izba Książki

  ul. Oleandrów 8 00-629 Warszawa tel/fax: +48 22 875-94-96 (-97) tel. +48 501 192 868 e-mail: biuro@pik.org.pl

 • 2006-03-15 | Komentarze: 0

  Polskie Centrum Sitodruku

  Pierwsze Polskie Centrum Sitodruku (PCS) powstało przy firmie Willson & Brown z Warszawy. Cele, jakie sobie wytyczyło, sposób działania, oferowane usługi i ich jakość mają zrewolucjonizować nie tylko działalność samej firmy, która od lat z sitodrukiem jest związana, ale również ten sektor rynku w naszym kraju. Polskie Centrum Sitodruku oraz usługi przez nie wykonywane promowane będą w najbliższym czasie na targach Euro-Reklama w Poznaniu w dniach od 24 do 27 kwietnia w pawilonie 3, na stoisku nr 95.

Strona 1 z 1
 1