Wyniki Millennium Leasing w 2010 roku – maszyny dla branży poligraficznej

2011-02-24

Powołując się na informację, przygotowane przez Związek Polskiego Leasingu, dotyczące wartości środków oddanych w leasing, w 2010 r.

Millennium Leasing sfinansowała maszyny dla branży poligraficznej na łączną kwotę 86,5 mln PLN, co daje wzrost na poziomie 145% w stosunku do 2009 r. i jest wynikiem lepszym o ponad 4 mln PLN od tego, jakie Spółka osiągnęła w rekordowym 2008 roku.

Tym samym Millennium Leasing zajmuje I pozycję wśród firm leasingowych finansujących branżę poligraficzną w 2010 r. (wyłącznie transakcje leasingu), co jest potwierdzeniem utrzymania czołowej pozycji, jaką Spółka zajmuje w finansowaniu tej branży od wielu lat.

Ponadto Millennium Leasing może pochwalić się, wysoką III pozycją wśród firm leasingowych finansujących sprzęt budowlany oraz maszyny dla przemysłu spożywczego.
Uwzględniając wartość wszystkich maszyn i urządzeń przekazanych w leasing (z wyłączeniem pożyczek) w całym 2010 roku, Millennium Leasing osiągnęła II pozycję wśród firm leasingowych co świadczy o dopasowaniu oferty do oczekiwań Klientów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.millennium-leasing.pl
Materiał prasowy/

Millennium Leasing
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska