WSIP SA uchwały rady nadzorczej

2006-07-12

Raport bieżący 64/2006 Zarząd Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych S.A. informuje, że na posiedzeniu w dniu 6 lipca br.

Rada Nadzorcza WSiP S.A. podjęła uchwały w następujących sprawach: 1) powołania Pana Pawła Brukszo na Przewodniczącego Rady Nadzorczej WSiP S.A., 2) powołania Pana Romana Ostrowskiego na Sekretarza Rady Nadzorczej WSiP S.A., 3) odwołania Pana Jarosława Nowakowskiego z funkcji Członka Zarządu WSiP S.A. obecnej kadencji, w pełnieniu której został zawieszony uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 26 kwietnia 2006 r. Pan Jarosław Nowakowski objął stanowisko Dyrektora Finansowego. Ponadto Rada Nadzorcza WSiP S.A. podjęła uchwałę w sprawie wyboru BDO Polska Sp. z o.o. do przeglądu i badania sprawozdania Spółki (jednostkowego i skonsolidowanego) za I półrocze 2006 r. oraz za rok 2006. Wybór ten nastąpił zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami zawodowymi. BDO Polska jest wpisany na prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 523.
WSiP S.A. korzystał z usług BDO Polska Sp. z o.o. w zakresie przeglądu śródrocznych sprawozdań Spółki (jednostkowego i skonsolidowanego) za pierwsze półrocze 2005 r. oraz badania sprawozdań rocznych (jednostkowego i skonsolidowanego) za rok 2005.
Źródło: parkiet.com
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska