VersaArt do druku sublimacyjnego w ofercie Jet Media.

2010-07-07

Plotery te oparte są na znanej konstrukcji modelu Roland VersaArt pracującym na czterech kolorach CMYK. Nowa seria S modelu VersaArt zapewnia bogate i nasycone kolory oraz wyjątkową jakość druku, przy jednoczesnej optymalizacji wydajności i efektywności a to wszystko w przystępnej cenie.

Dostępne są dwa modele: 64 "RS-640S oraz 54" RS-540S.  „Druk sublimacyjny na tkaninach staje się coraz bardziej popularny. Aplikacje są lekkie, łatwe w montażu, tanie i przyjazne środowisku. – zapewnia Jesper Jorgensen Senior Product Manager w Europie Północnej Roland DG A / S. "Mając serię S VersaArt firmy mogą łatwo wprowadzić do swojej oferty druki sublimacyjne i osiągnąć wyraźną przewagę konkurencyjną przy szybkim zwrocie inwestycji.

Drukarki VersaArt są łatwe w obsłudze i zapewniają niezrównaną jakość druku; począwszy od wydruków reklamowych, oznakowania odzieży aż po produkcję elementów wystroju wnętrz.”
Plotery VersaArt serii S współpracują z sprawdzonym atramentem sublimacyjnym Roland SBL2, który w połączeniu z drukiem w technologii Roland Inteligent Pass Control gwarantuje wyjątkową jakość druku w każdym trybie. Plotery drukują żywe, jaskrawe kolory nawet przy prędkości 31,8m2/h. Pracą ploterów steruje profesjonalne oprogramowanie VersaWorks, które zapewnia precyzyjną kontrolę nad drukiem.


 
Główne cechy VersaArt serii S:

Dwa modele 64" (160cm) i 54" (134cm)
Prędkość druku do 31,8 m2/hr (RS-640S)
Roland Intelligent Pass Control – zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w najwyższej prędkości
Idealne rozwiązanie do druku reklam, odzieży czy wykończeń mieszkań i mebli
Roland VersaWorks profesjonalne oprogramowanie do zarządzania kolorami
Wbudowany podgrzewacz przyspiesza wysychanie atramentu
Opcjonalna nawijarka wydruków obsługuje media do 30 kg
Wieszak na materiał umieszczony jest nisko dla ułatwienia zakładania ciężkich rolek
Plotery posiadają certyfikat Energy Star
Fabryczne stałe zasilanie w 1 litrowe butelki
Gwarancja jakości i serwisu


Jet Media
Firma od 7 lat zaopatruje drukarnie wielkoformatowe oraz firmy zajmujące się produkcją reklam w plotery, wysokiej jakości materiały do druku, laminacji oraz atramenty.
Jet Media jest strategicznym partnerem Roland DG ploterów i materiałów do druku i posiada certyfikat Roland Authorized Partner 2010.

Pytania i dodatkowe informacje:

Jet Media Sp. z o.o.
Bartosz Pilkowski
BPilkowski@jetmedia.pl
+48 (22) 379 15 00
fax: +48(22) 3791515

Adresy www:
www.rolanddg.pl
www.jetmedia.pl