VII Konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą zakończona sukcesem!

2013-11-06

Około 120 osób wzięło udział w VII Konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą pt.: „Color Management – od wiedzy do praktyki”, która odbyła się 30 października br. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska.

Akademia Zarządzania Barwą
Imprezę zorganizowało, wraz z Partnerami, firmami: Agfa Graphics, Alstor, Digiprint, Epson, Frogimus, X-Rite, wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., w ramach „Akademii Wiedzy”. Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę teoretyczną – słuchając prezentacji specjalistów, i praktyczną – podczas czterech warsztatów. Patronat nad wydarzeniem sprawowała Polska Izba Druku, patronat medialny: Drukarnie.com.pl, Opakowania.com.pl, Signs.pl, „Świat DRUKU”.

Dziękujemy prelegentom i współorganizatorom konferencji za interesujące prezentacje i warsztaty. Uczestnikom dziękujemy za przybycie i aktywny udział. Cieszymy się, że tegoroczna impreza przyciągnęła tak liczne grono zainteresowanych tematyką Color Managementu. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej konferencji z tego cyklu, którą zaplanowaliśmy na 19 listopada 2014 roku.

Źródło: Świat Druku