VII Konferencja z cyklu Akademia Zarządzania Barwą zakończona sukcesem!

2013-11-06

Około 120 osób wzięło udział w VII Konferencji z cyklu Akademia Zarządzania Barwą pt.: „Color Management – od wiedzy do praktyki”, która odbyła się 30 października br. w Warszawie, w Centrum Konferencyjnym Mercedes Benz Polska.

Akademia Zarządzania Barwą
Imprezę zorganizowało, wraz z Partnerami, firmami: Agfa Graphics, Alstor, Digiprint, Epson, Frogimus, X-Rite, wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., w ramach „Akademii Wiedzy”. Uczestnicy pogłębili swoją wiedzę teoretyczną – słuchając prezentacji specjalistów, i praktyczną – podczas czterech warsztatów. Patronat nad wydarzeniem sprawowała Polska Izba Druku, patronat medialny: Drukarnie.com.pl, Opakowania.com.pl, Signs.pl, „Świat DRUKU”.

Dziękujemy prelegentom i współorganizatorom konferencji za interesujące prezentacje i warsztaty. Uczestnikom dziękujemy za przybycie i aktywny udział. Cieszymy się, że tegoroczna impreza przyciągnęła tak liczne grono zainteresowanych tematyką Color Managementu. Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej konferencji z tego cyklu, którą zaplanowaliśmy na 19 listopada 2014 roku.

Źródło: Świat Druku

Aktualności

2019-10-15 11:38:18 | Komentarze: 0

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2019 firma Nilpeter skoncentrowała się na prezentacjach dwóch wysokowydajnych maszyn wąskowstęgowych: pokazywanej po raz pierwszy FA-22, dedykowanej zadrukowywaniu i uszlachetnianiu różnorodnych podłoży, oraz znanego już z rynku modelu FA-17, wzbogaconego o szereg opcji wykańczających i uszlachetniających m.in. w technice inkjetowej. Firma zaanonsowała też inną światową premierę w swojej ofercie: maszynę FA-26, przeznaczoną do realizacji niskonakładowych etykiet i opakowań giętkich na wstędze o szerokości 660 mm. Z myślą o zwiedzających z Polski, na stoisku obecni byli przedstawiciele Koenig & Bauer (CEE) - wyłącznego dystrybutora marki Nilpeter w naszym kraju.

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone