UPS - udogodnienia dla zwiedzających RemaDays Warsaw 2014

2013-11-18

Nie po raz pierwszy odwiedzający największe w Polsce targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw będą mogli skorzystać z usług firmy kurierskiej UPS. Stoisko usytuowane będzie w hali numer 5, nieopodal szatni, co stanowić będzie dodatkowe udogodnienie dla klientów i zwiedzających.

Stoisko UPS pozwoli odwiedzającym na nadanie przesyłki bez konieczności opuszczania terenów wystawienniczych czy zamawiania kuriera, a co za tym idzie na zaoszczędzenie czasu.

Zgromadzone na targach materiały reklamowe, katalogi, ulotki, gadżety czy próbki będzie można w kilka minut dostarczyć do punktu obsługi UPC i przekazać pod wskazany adres. Stoisko kurierskie wyposażone zostanie we wszystkie konieczne do wysyłki akcesoria. To wszystko w połączeniu ze sprawną obsługą stanowić będzie dla Państwa dodatkowe udogodnienie.

Targowa placówka UPS usytuowana będzie w hali numer 5 - stoisko 5A6A

Nie trać sił, czasu i pieniędzy. Zanim dotrzesz do firmy, zgromadzone na RemaDays 2014 materiały... będą na Ciebie czekały. Organizator targów firma GJC Inter Media oraz firma kurierska UPS serdecznie zaprasza!


RemaDays

Źródło: GJC Inter Media