Tech-ni-Fold w Polsce

2013-11-27

Firma Tech-ni-Fold podpisała umowę dystrybucyjną na rynek polski z firmą Graftena. Tech-ni-Fold to producent i dystrybutor narzędzi oraz urządzeń introligatorskich. Oferuje swoje rozwiązania poprzez sieć partnerów handlowych na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytanii. Umowa z firmą Graftena to kolejny krok w rozbudowie sieci dystrybucji i umacnianiu pozycji firmy w Europie.

W ofercie Grafteny znalazła się szeroka gama produktów do wzdłużnego bigowania, cięcia i wykonywania perforacji. Rozwiązania Tech-ni-Fold to innowacyjna technologia, która m.in. pozwala pozbyć się uciążliwego problemu pękania grzbietów okładek bigowanych przy użyciu tradycyjnych narzędzi.

Narzędzia Tech-ni-Fold dedykowane są m.in. do urządzeń następujących producentów: Heidelberg/Stahl, MBO, Horizon, Herzog & Heymann, GUK, MB, Shoei, Rollem, Rosback, Agor, Morgana, Baumfolder, Müller Martini, Wohlenberg i innych.

Tech-ni-Fold jest również producentem gotowych urządzeń, w których stosuje te same narzędzia. Produkty firmy znajdują zastosowanie zarówno w drukarniach offsetowych, jak i cyfrowych.
Kontakt: www.graftena.pl, info@graftena.pl, tel. 666 280 419.

Źródło: Świat Druku