Targi Packaging Innovations – co czeka na gości podczas VII edycji?

2015-01-20

Wiosną 2015 r. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations po raz siódmy zagoszczą w stolicy. 9 i 10 kwietnia warszawskie Centrum Expo XXI na dwa dni zamieni się w platformę inspiracji, wiedzy i pomysłów dla wszystkich związanych z branżą opakowań. Wszystko to za sprawą największych i najważniejszych producentów i dystrybutorów z kraju i zagranicy, którzy podczas targów zaprezentują swoją ofertę.Pośród opakowań i etykiet, które będą Państwo mieli okazję zobaczyć znajdą się praktyczne i innowacyjne produkty właściwie dla każdej branży. „Wiele miejsca poświęcimy innowacjom, które co roku są najbardziej cenione i najczęściej poszukiwane na naszych targach” – podkreśla Ewa Woch – Dyrektor Zarządzająca easyFairs® Poland – „Ze względu na nową strefę tematyczną targów– SAFETYPACK- innowacje będą dotyczyły m.in. bezpieczeństwa pakowanego produktu oraz zabezpieczeń przed niepożądanym otwarciem. Tego typu elementy stały się dzisiaj nie tylko koniecznością, ale również ważnym trendem”.

Więcej na temat najnowszych trendów będzie można dowiedzieć się w ramach seminariów learnShops™ i konferencji towarzyszących targom, prowadzonych przez ekspertów. Podczas imprezy odbędą się warsztaty dla brand managerów, product managerów, pracowników działu marketingu i osób zainteresowanych tematyką opakowaniową organizowane przez wydawnictwo „Polski Drukarz” wydawcę magazynu „Świat Druku”, który jest patronem medialnym wydarzenia. W programie m.in.: zarządzanie marką i budowa wizerunku marki własnej, projektowanie, produkcja i uszlachetnianie opakowań.

Po raz kolejny podczas targów odbędzie się Strefa Studenta, promująca młode talenty w dziedzinie projektowania opakowań. Konkurs i wiążący się z nim udział w targach jest niewątpliwą szansą dla tych, którzy pragną zaistnieć w branży.

Organizatorzy przypominają, że wobec wzrastającego zainteresowania imprezą, liczba dostępnych stoisk jest już mocno ograniczona, dlatego zachęcają do podejmowania decyzji o udziale już teraz. Na targi można również rejestrować się w charakterze odwiedzających, wówczas wstęp na imprezę jest bezpłatny. Więcej informacji na www.easyfairs.com/pl/pi2015Kontakt:
Katarzyna Banach – Kierownik Zespołu Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 24
Tel. kom. +48 510 134 218
Fax: +48 12 651 95 22
banach@targi.krakow.pl

Elżbieta Hołody – Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 25
Tel. kom.: +48 507 044 238
Fax: +48 12 651 95 22
holody@targi.krakow.pl
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?