Dodaj ofertę za darmo

Targi Packaging Innovations – co czeka na gości podczas VII edycji?

2015-01-20

Wiosną 2015 r. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations po raz siódmy zagoszczą w stolicy. 9 i 10 kwietnia warszawskie Centrum Expo XXI na dwa dni zamieni się w platformę inspiracji, wiedzy i pomysłów dla wszystkich związanych z branżą opakowań. Wszystko to za sprawą największych i najważniejszych producentów i dystrybutorów z kraju i zagranicy, którzy podczas targów zaprezentują swoją ofertę.Pośród opakowań i etykiet, które będą Państwo mieli okazję zobaczyć znajdą się praktyczne i innowacyjne produkty właściwie dla każdej branży. „Wiele miejsca poświęcimy innowacjom, które co roku są najbardziej cenione i najczęściej poszukiwane na naszych targach” – podkreśla Ewa Woch – Dyrektor Zarządzająca easyFairs® Poland – „Ze względu na nową strefę tematyczną targów– SAFETYPACK- innowacje będą dotyczyły m.in. bezpieczeństwa pakowanego produktu oraz zabezpieczeń przed niepożądanym otwarciem. Tego typu elementy stały się dzisiaj nie tylko koniecznością, ale również ważnym trendem”.

Więcej na temat najnowszych trendów będzie można dowiedzieć się w ramach seminariów learnShops™ i konferencji towarzyszących targom, prowadzonych przez ekspertów. Podczas imprezy odbędą się warsztaty dla brand managerów, product managerów, pracowników działu marketingu i osób zainteresowanych tematyką opakowaniową organizowane przez wydawnictwo „Polski Drukarz” wydawcę magazynu „Świat Druku”, który jest patronem medialnym wydarzenia. W programie m.in.: zarządzanie marką i budowa wizerunku marki własnej, projektowanie, produkcja i uszlachetnianie opakowań.

Po raz kolejny podczas targów odbędzie się Strefa Studenta, promująca młode talenty w dziedzinie projektowania opakowań. Konkurs i wiążący się z nim udział w targach jest niewątpliwą szansą dla tych, którzy pragną zaistnieć w branży.

Organizatorzy przypominają, że wobec wzrastającego zainteresowania imprezą, liczba dostępnych stoisk jest już mocno ograniczona, dlatego zachęcają do podejmowania decyzji o udziale już teraz. Na targi można również rejestrować się w charakterze odwiedzających, wówczas wstęp na imprezę jest bezpłatny. Więcej informacji na www.easyfairs.com/pl/pi2015Kontakt:
Katarzyna Banach – Kierownik Zespołu Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 24
Tel. kom. +48 510 134 218
Fax: +48 12 651 95 22
banach@targi.krakow.pl

Elżbieta Hołody – Specjalista ds. Organizacji Targów
Tel: +48 12 651 95 25
Tel. kom.: +48 507 044 238
Fax: +48 12 651 95 22
holody@targi.krakow.pl
Aktualności

2017-06-05 13:09:00 | Komentarze: 0

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Podczas zakończonych niedawno targów Fespa stowarzyszenie European Digital Press Association, zrzeszające europejskie magazyny dedykowane technologiom cyfrowym, wręczyło nagrody EDP Awards za rok 2017. Wśród wyróżnionych rozwiązań znalazły się m.in. zaawansowane atramenty UV LED firmy Agfa Graphics, stosowane w jej ploterach z serii Anapurna i Jeti, bazujących na energooszczędnej technologii UV LED. Kilka z tych urządzeń, m.in. debiutujący na targach Fespa 2017 model Jeti Tauro H2500 LED, można było obejrzeć podczas prezentacji odbywających się na stoisku belgijskiego producenta. Zasilające je atramenty UV LED uzyskały nagrodę EDP Award 2017 za „wyjątkową jakość i innowacyjność”.

Innowacyjny ploter Agfa Anapurna H2050i LED w parku sprzętowym firmy AdRepublic

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone

Nowy Rok, Nowe Produkty, Nowe oferty, NOWI WYSTAWCY...

Drukarnia etykiet GRAFPOL na targach RemaDays w Warszawie!