Targi POLIGRAFIA 12.04 - 15.04.2011

2011-01-05

W dniach 12-15 kwietnia zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu branży poligraficznej. Ciesząca się dużą renomą POLIGRAFIA jest miejscem, gdzie z powodzeniem można kreować wizerunek firmy i umacniać markę swoich produktów.

POLIGRAFIA to największe w Polsce targi branży poligraficznej o ugruntowanej renomie. Co roku gromadzą wystawców z Polski i ze świata. W ostatniej edycji uczestniczyło łącznie 320 firm z 18 krajów, a powierzchnia wystawiennicza zajmowała blisko 8.000 m2.

Patronat medialny drukarnie.com.pl


W ramach targów POLIGRAFIA 2011 zobaczyć będzie można najnowsze rozwiązania i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących i obróbki po druku. Z kolei szeroka oferta druku cyfrowego i wielkoformatowego wyeksponowana zostanie w Salonie Digital Printing Expo. Przegląd najnowszych technologii, trendów i nowości produktowych na rynku poligraficznym znajdzie się z pewnością w centrum zainteresowania profesjonalnych zwiedzających. Wiele z nich zostanie zaprezentowana w Poznaniu po raz pierwszy po targach IPEX 2010 odbywających się w Birmingham.Istotnym dopełnieniem targów POLIGRAFIA będzie prezentacja sektora out-of home media w ramach Międzynarodowych Targów Usług i Nośników Reklamowych EURO-REKLAMA. Przyjęta formuła targów pozwoli dodatkowo wykorzystać efekt synergii i kompleksowo zaprezentować ofertę rynku poligraficznego i reklamowego potencjalnym nabywcom.

POLIGRAFIA 2011

* Światowe i polskie premiery maszyn;
* Miejsce spotkań biznesowych;
* Forum wymiany doświadczeń;
* Konferencje i seminaria;
* Tysiące zwiedzających.


Zapraszamy!