Sublimacja i termotransfer od A do Z - seminarium i warsztaty

2009-03-09

W dniu 12.03.2009 odbędzie się jednodniowe, bezpłatne seminarium połączone z warsztatami, którego tematem będzie cyfrowy druku sublimacyjny i termotransferowy.

Wg organizatorów spotkania – firm Atrium i Margot – ta technika druku daje bardzo duże możliwości. Dzięki niej można trafić w wiele nisz rynku a także produkować wiele masowych produktów. Na seminarium zostanie omówiony pełny cykl życia produktu. Dogłębne poruszenie tematu i zagadnień praktycznych zadowoli nowych jak i zaznajomionych z tą techniką drukarską użytkowników.

Uczestnicy zaznajomią się z możliwościami rynkowymi jakie daje sublimacja i termotransfer i poznają praktyczne rozwiązania. Zostanie poruszona teoria tej technologii, temat przygotowania pliku oraz zostanie zaprezentowany wykorzystywany sprzęt i nośniki. Zdobytą wiedzę uczestnicy będą mogli sprawdzić w części warsztatowej.Kompleksowe podejście do cyklu produkcyjnego, połączenie teorii z praktyką oraz przedstawienie możliwości rynkowych jakie daje sublimacja i termotransfer są gwarantem, że seminarium zakończy się sukcesem... uczestników.

Więcej na www.atrium.com.pl