Pierwszy, emocjonujący dzień targów Euro – Reklama i Poligrafia 2013 za nami!

2013-05-22

Blisko 2 000 profesjonalistów odwiedziło Międzynarodowe Targi Poznańskie już pierwszego dnia targów EURO – REKLAMA i POLIGRAFIA 2013. Edycja ta jest wyjątkowa, bo jubileuszowa - POLIGRAFIA organizowana jest już od 40 lat! Nie zabrakło owocujących rozmów, wystawcy prezentowali najnowsze technologie, a całym targom towarzyszył szereg interesujących wydarzeń.

Jednym z najważniejszych wydarzeń była konferencja naukowa POLICON, organizowana przez miesięcznik Poligrafika, Korporację Poligrafów Poznańskich oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie, poświęcona najnowszej wiedzy o branży poligraficznej. Konferencja obejmowała tematyką m.in. innowacyjną technologię druku 3D oraz temat cyfrowej transformacji w druku poligraficznym. Zaprezentowano także trzeci raport KPMG o stanie tego sektora usług.

Specjaliści ds. marketingu i sprzedaży uczestniczyli w organizowanych przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych warsztatach pt. „Trening efektywnej komunikacji i sterowania głębokością relacji”. Warsztaty poprowadził Piotr Tymochowicz, twórca Teorii Wywierania Wpływu (ang. Influence Exerting Theory) i nowatorskiej Koncepcji Komunikatu Otwartego i Teorii Relacji. Pokazały one uczestnikom, jak zwiększać skuteczność postępowania w sytuacjach trudnych lub wymagających wysokiej stanowczości, w których sprawdzi się doskonale oddziaływanie podprogowe, czyli skuteczne wywieranie wpływu „nie wprost”.

Za nami również pierwszy dzień zmagań uczestników Mistrzostw Polski w Aplikacjach Samochodowych – 4th Car&Wrap Championship organizowanych przez European Media Group i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Zawodnicy stanęli dziś do walki w oklejaniu foliami dostarczonymi przez firmę Oracal, wg projektu zaproponowanego przez organizatora.

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem publiczności, której, ze względu na widowiskowości konkurencji – nie zabraknie aż do zakończenia targów w piątek.


EURO-REKLAMA i POLIGRAFIA 2013
fot. MTP
EURO-REKLAMA i POLIGRAFIA 2013
fot. MTP
EURO-REKLAMA i POLIGRAFIA 2013
fot. MTP
EURO-REKLAMA i POLIGRAFIA 2013
fot. MTP
EURO-REKLAMA i POLIGRAFIA 2013
fot. MTP
EURO-REKLAMA i POLIGRAFIA 2013
fot. MTP

Źródło: www.mtp.pl