Piaskuj z Ikonosem w Poznaniu

2014-11-26

Podczas poznańskich targów Stone, folie do piaskowania Sandblast BRT zaprezentuje polski producent Ikonos.
W dniach od 26 do 29 listopada podczas branżowych targów branży kamieniarskiej, można będzie zobaczyć a także i zakupić folie z naszej produkcji. Przygotowaliśmy folie od 0.2 do 0.4 mm oparte na nowej formule kleju a także specjalne rolki 30 cm do najmniejszych ploterów tnących. Nasze folie podczas pokazów będziemy wycinać na ploterach Summa i Artemis.- zachęca do przyjazdu Paweł Stania z działy marketingu firmy.

Opracowane i wytwarzane na polskiej linii produkcyjnej folie do piaskowania Ikonos Profiflex Pro Sandblast BRT to materiały które powstały z myślą o branży kamieniarskiej, szklarskiej, dekoratorskiej. Folie te są produkowane na bazie najlepszych europejskich komponentów.

Nasze folie cenione są nie tylko w kraju przez rodzimych kamieniarzy i dekoratorów. Rokrocznie wystawiamy się także na innych kamieniarskich targach, gdzie materiały zbierają dobre oceny. Eksport tych materiałów na rynki zachodnie, wschodnie i daleko-wschodnie stale rośnie co poświadcza jakość tej gamy winyli. - mówi Paweł Stania.

Folie do piaskowania przeznaczone są do ploterów tnących, które komputerowo wycinają liternictwo, symbole lub inne kształty. Następnie, tak wycięta folia przenoszona jest na podłoże takie jak marmur, granit lub szkło. Elementy nie osłonięte folią poddawane są piaskowaniu czyli ścieraniu górnej warstwy podłoża czego efektem są np. napisy w kamieniu. Folie do piaskowania znajdują więc zastosowanie w zakładach kamieniarskich, szklarskich, budowlanych lub dekoratorskich.

Z myślą o branży kamieniarskiej opracowaliśmy folie o grubości 400 mikronów, 300 mikronów i mikronów. - mówi Stania. Ikonos Profiflex Pro Sandblast BRT to kalandrowany winyl z usuwalnym klejem na silikonowanym 121- i 136-gramowym papierze podkładowym. Oferowany jest w rolce o szerokości 61 cm i długości nawoju 20 metrów. Dodatkowo rozróżniamy wariant z mocnym lub standardowym klejem. Najcieńsza folia Ikonos Sandblast 200 przeznaczona jest do maskowania, czyli zabezpieczenia obszaru roboczego narażonego na odłamki np. kamienia podczas piaskowania, a także do piaskowania w szkle. Na targi Stone wprowadziliśmy do oferty rolki o szerokości 30 cm do zastosowań w bardzo małych ploterach tnących. - kontynuuje.

Podczas targów w Poznaniu, za zakup 30 rolek folii 61 centymetrowych lub 60 rolek 30 centymetrowych, dajemy ploter tnący Artemis 330 gratis. - zachęca do przyjazdu polski producent.

Folie Ikonos używane są przez wielu użytkowników w całej Europie. Materiały Ikonos produkowane są z zachowaniem wszelkich norm i standardów, a linia produkcyjna cechuje się brakiem emisji szkodliwych substancji dla środowiska. Folie Ikonos plasowane są w segmencie produktów premium, a przy tym oferowane są w przystępnych cenach, ponieważ polscy klienci mają możliwość zaopatrywania się bezpośrednio u producenta lub w sieci wyspecjalizowanych dealerów.

Polskim dystrybutorem folii Ikonos jest Atrium Centrum Ploterowe.

www.ikonos.pl

Źródło: Ikonos  • Dlaczego warto wybrać plotery tnące Summa

    Gość: Summa | 2020-04-28 11:07:48

    Od siebie jeszcze dodamy ciekawy artykuł <a href="https://atrium.com.pl/blog/dlaczego-warto-wybra%C4%87-plotery-tn%C4%85ce-summa"> Dlaczego warto wybrać plotery Summa </a>, w którym przedstawiamy 6 powodów - przewag technologicznych - dlaczego warto wybrać rolowe plotery tnące Summa. Nie bez powodu ich jakość cięcia określana jest mianem "legendarnej". Zapraszamy do lektury :)

  • Dlaczego warto wybrać plotery Summa

    Gość: Summa | 2020-04-28 11:05:25

    Od siebie jeszcze dodamy ciekawy artykuł https://atrium.com.pl/blog/dlaczego-warto-wybra%C4%87-plotery-tn%C4%85ce-summa "Dlaczego warto wybrać plotery Summa", w którym przedstawiamy 6 powodów - przewag technologicznych - dlaczego warto wybrać rolowe plotery tnące Summa. Nie bez powodu ich jakość cięcia określana jest mianem "legendarnej". Zapraszamy do lektury :)

Dodaj komentarz