Partnerzy firmy Avargraf na targach Ipex 2014

2014-02-13

Firma Avargraf zaprasza do odwiedzenia stoisk swoich partnerów podczas odbywających się w dniach 24- 29 marca 2014 r. w centrum ExCeL w Londynie targów Ipex 2014. Zaprezentowanych zostanie tam wiele nowości, targi będą również okazją do zapoznania się z trendami, jakie dominują obecnie w branży.

Wśród wystawców zaprezentuje się m.in. firma Hohner Maschinenbau GmbH - niemiecki producent linii zbierająco-szyjących, maszyn i głowic do szycia drutem, która zapowiada premierową prezentację na swoim stoisku (S3F235).

Perfecta Schneidemaschinenwerk GmbH - wiodący niemiecki producent krajarek, trójnoży oraz systemów cięcia na stoisku (nr N3-D291) swojego dealera - firmy IFS - zaprezentuje linię do cięcia („ciąg”) Perfecta 115 TS z utrząsarką BSB 3L Professional, a także podnośnik BSH 5-1200 i układacz BA 2Ne. Kolejny partner Avargraf, firma Col-Tec (Solutions) Limited - angielski producent zbieraczek poziomych - zaprezentuje swoją ofertę na stoisku S5-E411.

Firma Gerhard Busch GmbH – niemiecki producent banderolownic i maszyn sztancujących – planuje swoją obecność ze swoimi produktami na stoisku firmy Rydo. Z kolei Bacciottini Group SRL – włoski producent bigówek automatycznych zaprezentuje swoje urządzenia na stoisku angielskiego dealera (S2-E182).

Podobny sposób prezentacji przewiduje kolejny partner Avargrafu, firma Duerselen - niemiecki producent wiertarek wielowrzecionowych. Będzie on obecny na stoisku swojego dealera - firmy IFS (N3-D291). Prezentacja produktów firmy C.P Bourg - belgijskiego producenta oklejarek oraz linii do oprawy zeszytowej będzie się odbywać na stoiskach dealerów - firm Terry Cooper i Integra (S3-E250).

Źródło: Poligraficzna Agencja Informacyjna PrintinPoland.com

Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?