PRINT PARTNER po POLIGRAFII

2009-05-15

Intensywny okres przygotowań, potem spotkania, prezentacje, ciekawe rozmowy i po targach pozostały miłe wspomnienia. Zmęczeni, ale naładowani wrażeniami, z licznymi spostrzeżeniami i nowymi kontaktami, wróciliśmy do codziennych obowiązków.

Przedstawiciele PRINT PARTNER zaprezentowali na swoim stoisku, podczas tegorocznych poznańskich targów POLIGRAFIA dwie nowe maszyny, to jest liczarkę PRETEC MINI firmy B. MATIC oraz niciarkę SMYTH/FRECCIA F180. Prezentowane były również linia do oprawy zeszytowej NOVA 10 produkcji PURLUX i oklejarka SUPERBINDER 150D wyprodukowaną przez JMD Machinery Co. Ltd. Poprosiliśmy przedstawicieli Print Partner, aby podzielili się z nami krótkimi opiniami na temat targów.

„Z wielką przyjemnością odpowiadaliśmy na pytania dotyczące naszej oferty. Odwiedzający nasze stoisko najczęściej pytali o parametry liczarki PRETEC MINI. Naszych gości interesował sposób wstrzeliwania przekładek oraz faktyczna skuteczność urządzenia. Przyglądali się pracy maszyny, doceniali nowatorski sposób liczenia różnych materiałów. Wyjaśnialiśmy na czym polega unikalny sposób liczenia arkuszy. Drugą maszyną, która cieszyła się dużym zainteresowaniem była automatyczna niciarka SMYTH/FRECCIA F180, prezentowaliśmy nowatorski system nakładania „trudnych” składek oraz „mieszania” typów składek w nakładaku” – mówi Alicja Kasperek.„Fakt, że wspomniana liczarka i niciarka prezentowane były w Polsce po raz pierwszy tłumaczy duże zainteresowanie zwiedzających. Cieszę się również z zainteresowania z jakim spotkały się linia NOVA 10 oraz oklejarka SUPERBINDER 150. W imieniu zespołu Print Partner pragnę podziękować wszystkim Państwu za odwiedziny naszego stoiska. Dziękuje za ciekawe rozmowy, podczas których dowiedzieliśmy się więcej o Państwa potrzebach. Wszystkie sugestie oraz uwagi są dla nas bardzo cenne. Dzięki nim będziemy mogli dostosować naszą ofertę do Waszych oczekiwań” – dodaje Radosław Fryczkowski, prezes firmy Print Partner.

Dziękujemy za spostrzeżenia, wszystkich zainteresowanych ofertą PRINT PARTNER zapraszamy do odwiedzania witryny www.print-partner.pl oraz osobistego kontaktu z przedstawicielami firmy.

PRINT PARTNER Spółka Jawna (dawniej PIKFORM)
26-600 Radom, Partyzantów 5/7
e-mail: rf@print-partner.pl
tel. 048 3630974 fax 048 3701155

Uwaga!
Zapraszamy do zapoznania się z fotogalerią z Targów Poligrafia 2009 przygotowaną przez redakcję Drukarnie.com.pl.