Otwarcie centrum dystrybucji firmy Infosystems SA w Londynie

2013-09-09

Nowe centrum dystrybucji Infosystems SA w Wielkiej Brytanii to kolejny etap realizacji zapowiadanej wcześniej ekspansji tej firmy i jej produktów na rynki światowe. Centrum koordynować będzie zagraniczną dystrybucję wszystkich oferowanych przez Infosystems SA produktów i usług, w tym jej kluczowych rozwiązań (m.in. powstałych na bazie technologii PuzzleFlow i Galileo), które cieszą się coraz większym zainteresowaniem klientów na całym świecie: nagrodzonego złotym Medalem MTP systemu PuzzleFlow WebToPrint, informatycznego systemu do zarządzania klasy MIS - PuzzleFlow Manager czy systemu do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem PrintManager, a także wielu innych, znajdujących się w ofercie Infosystems SA.

Nowe centrum dystrybucyjne to kolejny etap zapowiadanej przez nas ekspansji na rynki światowe, a co za tym idzie – milowy krok na drodze naszego rozwoju, a dla naszych inwestorów gwarancja kontynuacji dynamicznego wzrostu potencjału firmy – mówi Mariusz Sosnowski, prezes Infosystems SA. - Warto podkreślić, że już wcześniej rozwiązania firmy Infosystems SA oferowane były klientom za pośrednictwem rozbudowanej sieci sprzedaży poprzez partnerów biznesowych, która obejmowała kraje Europy, Ameryki Północnej, Południowej oraz Australii i Azji. Nowo otwarte centrum w Wielkiej Brytanii będzie silnie wspierać te działania profesjonalnie koordynując dystrybucję naszych produktów za granicą. Dzięki temu jeszcze szybciej i precyzyjniej będziemy mogli docierać z naszą ofertą do firm z różnych krajów i kontynentów, dla których istotnym celem jest rozwój w oparciu o najnowsze, innowacyjne technologie, podnoszące jakość i efektywność ich działania. Dzięki konsekwentnej, otwartej na potrzeby klientów polityce oraz wysokim wewnętrznym standardom pracy rozwiązania firmy Infosystems SA z roku na rok przykuwają coraz większą uwagę rynku. Na tle nękających branżę problemów, nieoszczędzających nawet największych renomowanych dostawców, okazuje się, że notowana od blisko sześciu lat na rynku NewConnect Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych firma z Polski, jaką jest Infosystems SA - wiarygodna i odnosząca sukcesy - staje się coraz częściej doskonałym partnerem dla tych przedsiębiorstw, które poszukują stabilnych i wartościowych relacji biznesowych. Wobec tak dużego zainteresowania – po naszym udziale w imprezach branżowych o skali międzynarodowej i przyznanym nam wielu prestiżowym nagrodom (wystarczy wspomnieć chociażby Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Poligrafia 2013 dla PuzzleFlow WebToPrint) – musieliśmy pomyśleć o jednostce koordynującej nasze działania dystrybucyjne poza granicami kraju. Stąd pomysł na jej otwarcie w Wielkiej Brytanii. Działania Londynu będzie również wspierać nasza placówka w Brukseli, która została powołana kilka tygodni temu do organizacji zaplecza handlowego i serwisowego”.

Dzięki zakupionym rozwiązaniom: PuzzleFlow (jednego z najpopularniejszych na świecie rozwiązań do kompleksowego przygotowywania plików graficznych do druku na świecie, z którego technologii w części korzystają m.in. firmy Fuji USA, Konica Minolta Business Solutions Europe i Ricoh Europe) i systemu klasy MIS - Galileo, a także wykorzystując potencjał badawczo–rozwojowy, jaki Infosystems SA budowała od wielu lat w Polsce, spółka może obecnie oferować rynkowi innowacyjne - jak podaje - na skalę międzynarodową rozwiązania. „Rozwiązania te – mówi Mariusz Sosnowski - z pewnością wyznaczają nowe standardy w poligrafii, a rosnące zainteresowanie nimi w wielu krajach na całym świecie jest tego dobitnym przykładem. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe centrum dystrybucyjne w jeszcze szerszym i pełniejszym zakresie ułatwi klientom z zagranicy zapoznanie się z naszą ofertą i wybór odpowiedniego dla nich produktu”.

Źródło: Poligraficzna Agencja Informacyjna PrintinPoland.com

Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?