Oferta na leasing 0% w Via Color

2013-11-06

Via Color wprowadziła do swojej oferty specjalną propozycję leasingu 0%, realizowanego na podstawie specjalnych warunków wynegocjowanych przez firmę we współpracy z Getin Leasing. Dzięki temu każdy z klientów chcących zakupić ploter w tej formie finansowania, nie ponosi dodatkowych kosztów (m.in. obsługi leasingu, oprocentowania i prowizji).

Via Color - Logo
Oferta leasingowa dedykowana jest dla wszystkich klientów Via Color i obejmuje plotery marki StormJet (zarówno w pierwszej, jak i drugiej odsłonie), dostarczane przez czołowego azjatyckiego producenta, firmę Sky Color.

To jedna z popularniejszych form finansowania inwestycji, szczególnie wobec konkurencyjnych kredytów. Leasing 0% zapewnia dużą elastyczność i wygodę w uzyskaniu środków na nabycie plotera, a w przeciwieństwie do standardowych procedur kredytowych, zapewnia minimum formalności i czasu, uproszczoną procedurę zawarcia umowy oraz wiele innych dodatkowych opcji.

Aby uzyskać dodatkowe informacje odnośnie oferty leasingu 0%, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie firmy pod adresem http://www.viacolor.pl/leasing.

Źródło: Via Color

Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska