Nowy sklep internetowy dla drukarń

2013-10-17

Światowa poligrafia w jednym miejscu - www.sklep.lmpoligrafia.eu

Współczesny rynek wymaga od przedsiębiorców ogromnej elastyczności oraz umiejętności dostosowania się do wymagań jakie są stawiane przed daną firmą przez klientów oraz warunków rynkowych. Wiele mniejszych i średnich firm ma duże problemy z ciągłymi zmianami na rynkach poligraficznych całego świata. Aby utrzymać się w tym wielkim zawirowaniu firmy mniejszych gabarytów muszą oferować swoim stałym oraz potencjalnym klientom coraz to nowsze możliwości.

Nie bez znaczenia są również ceny, które firma jest w stanie zaoferować przy niespadającej jakości produktu.

Każda szanująca się firma powinna wyjść na przeciw oczekiwaniom każdego klienta zapewniając jak najlepsze warunki prognozujące owocną współpracę w przyszłości.

Dbałość o dostępność i jakość oferowanego asortymentu, pomoc i życzliwość w najbardziej zaskakujących problemach technicznych są nie do przecenienia.

Działająca od 1991 roku firma L&M w pełni spełnia wszystkie powyższe kryteria, a dowodem tego może być zadowolenie klientów oraz prężne działanie na rynku Europejskim od przeszło dwudziestu jeden lat.

Od początku swojej działalności firma ma swoją siedzibę w Bytomiu (woj. Śląskie) przy ulicy Dworcowej 35/4. Na niedużej powierzchni 140m2 wbrew pozorom można poczuć wielkie oddanie temu do czego firma została stworzona, czyli usług poligraficznych. Poza tym firma zajmuje się dostarczaniu materiałów poligraficznych, ale również urządzeń i maszyn drukarskich nowych oraz używanych. Dopełnieniem rozległej oferty firmy jest profesjonalny serwis, kompleksowe doradztwo techniczne oraz zaopatrzenie w części zamienne do wielu urządzeń i maszyn uznanych producentów w branży poligraficznej tj. Adast, Polly-KBA, Graffopress, Maxima, Heidelberg, Muller Martini, Perfecta, Polar, Fuji, Roland, GUK, Wohlenberg, Ryobi, Ideal itd.

Oferta firmy obejmuje wiele gałęzi przemysłu poligraficznego.

L&M reprezentuje firmy takie, jak: Klingelnberg, Fassco, Paperfox, Rubena, renomowanych producentów noży do gilotyn, trójnoży, falcerek, wałków itd.

Firma L&M oferuje nowe i używane maszyny niemal wszystkich technologii poligraficznych, jak również innych urządzeń i akcesoriów niezbędnych w każdej drukarni (m.in. bigówki, perforówki, nacinarki, zaokrąglarki rogu, zszywacze, falcerki itd). Zapewnia kompleksowy serwis, doradztwo techniczne i zaopatrzenie w części zamienne do.min.Adasta, Polly-KBA, Graffopress, Maxima, Heidelberg, Muller Martini, Perfecta, Polar, Fuji, Roland, GUK, Wohlenberg itd.

Posiada w swojej ofercie wałki gumowe do wszystkich typów maszyn (ISO 9001). Jest przedstawicielem firmy Klingelnberg i Fassco, renomowanych producentów noży do gilotyn, trójnoży i falcerek itd. Posiada pełny zakres szpalt - listw do gilotyn i trójnoży, wiertła do papieru klasyczne, Challenge i Filepecker, pełny zakres ssawek płaskich i profilowanych, szczotek , rolek i separatorów na stół spływowy, blach na cylinder, rakli itd.

Ze względu na specyfikę branży, przy zamówieniu części, wymagane jest dokładne określenie potrzebnego elementu. Oferta w sklepie internetowym została ograniczona do kilkuset pozycji a magazyn obejmuje kilka tysięcy części i materiałów eksploatacyjnych.

W swojej obszernej ofercie posiada wałki gumowe do wszystkich typów maszyn (ISO 9001), pełny zakres szpalt-listew do gilotyn i trójnoży, wiertła do papieru klasyczne, Chellenge i Flipecker; pełny zakres ssawek płaskich i profilowanych, szczotek, rolek i separatorów na stół spływowy; blachy na cylinder; rakle, kanaliki bigowe, zszywki duplo, system „Super Blue”, numeratory, oleje i smary, archiwizację poligraficzną, drut introligatorski, papiery kalibrowane itd. Długa lista nowych urządzeń zawiera między innymi aplikatory, bigówki, dziurkacze, falcerki, gilotyny, sztance rolowe, zaokrąglacze rogów, zszywacze, urządzenia do wizytówek i wiele innych.

Jest to tylko kilkanaście najczęściej zamawianych produktów.

Dbałość o klientów oraz ułatwienie kontaktu z firmą i chęć prowadzenia zamówień online skłoniła firmę do założenia sklepu internetowego.

Ze względu na mnogość pozycji elementów eksploatacyjnych oraz ze względów praktycznych oferta zamieszczona w sklepie zawiera tylko wybrane produkty najchętniej zamawiane przez klientów firmy.

Bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny pomoże Państwu wybrać odpowiednie materiały i zapewnić optymalną, ekonomiczną i precyzyjną pracę w Państwa firmie.

Ciekawą propozycją jest promocja, która obowiązuje na produkty z nowo powstałego sklepu internetowego.

www.sklep.lmpoligrafia.eu
Firma Handlowo-Usługowa "L&M"
41-902 Bytom, ul. Dworcowa 35/4
NIP : PL 6260336674
Tel./fax : 00 48 32 2819274, 601 471 899, 601 527 024
e-mail :
lmprint@kki.pl
poligrafiabytom@wp.pl

Źródło: Marcin Leithner

Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska