Nowe plotery Artemis zadebiutowały w Poznaniu

2014-05-28

Podczas pierwszej edycji targów Reklama 360 swoją polską premierę miały 2 nowe plotery: laserowy Artemis BDR 1309X oraz tnący Artemis 1300. Z kolei plotery drukujące reprezentował bestsellerowy eko-solwent 1601 HL

Marka Artemis jest coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce i Europie. Portfolio Artemis obejmuje wyselekcjonowane urządzenia o najwyższym współczynniku jakości do ceny oraz najszybszym zwrotem z inwestycji (ang. ROI). Na polskim rynku najbardziej popularne są: eko-solwentowy 1601H/HL oraz twardo-solwentowy KM 3200.

W tym roku portfolio urządzeń Artemis rozszerzyło się m.in. o plotery tnące, plotery laserowe, plotery termiczne, plotery UV, systemy suszące, systemy nawijające, zgrzewarki do banerów i wyposażenie dodatkowe.

Nowość: Artemis BDR 1309X – wszechstronny ploter laserowy

Artemis BDR 1309X to wszechstronny ploter wyposażony w laser CO2 chłodzony wodą.
Wyposażony jest w 2 stoły. Pierwszy, automatycznie regulowany, o strukturze plastra miodu przeznaczony jest do cięcia twardych i lekkich materiałów typu: papier, skóra, itd. Drugi
stół, uzbrojony w metalowe poprzeczki umożliwia cięcie i grawerowanie większych materiałów takich jak plexi, drewno, szkło, kamień, itd.

Nowość: Artemis 1300 – ekonomiczny ploter tnący

Artemis 1300 to ekonomiczny ploter tnący o solidnej, aluminiowo-stalowej konstrukcji gwarantującej stabilną pracę i dokładne cięcie. Ploter wyposażony jest w wysokiej jakości rolki dociskowe zapewniające precyzyjne prowadzenie nawet najdłuższych i najgrubszych folii. Artemis 720 wyposażony jest w elektroniczny panel sterowania z wyświetlaczem. Ploter wykorzystuje algorytmy kompensacji i wygładzania krawędzi. Duży nacisk noża umożliwi cięcie najgrubszych folii.

Artemis 1601 HL – popularny ploter eko-solwentowy

Artemis 1601HL cechuje się parametrami w niczym nie odbiegającymi od możliwości maszyn europejskich i japońskich. Jego wysoka jakość została potwierdzona na targach poligraficznych i fotograficznych w całej Europie. Za wysoką jakością drukarki 1601HL stoi nowa, piezoelektryczna głowica DX7. Posiada ona 1440 dysz w konfiguracji: 8 rzędów po 180 dysz, co umożliwia zadruk w rzeczywistej rozdzielczości 1440 dpi! Pod względem wydajności, Artemis 1601HL może konkurować z droższymi rozwiązaniami. Maksymalna produktywność drukarki to prawie 20 m2/h. W trybie „precyzyjnym” druk odbywa się z prędkością 12.6 m2/h, a w jakości „fotograficznej” do 8.5 m2/h. Podane prędkości są rzeczywiste i nie odbiegają od prędkości drukarek uznanych producentów.

www.artemisprinters.eu

Źródło: Artemis

Nowości

2014-12-16 15:21:12 | Komentarze: 1

Trendy w opakowaniach – estetycznie i premium

Wystarczy wejść do pierwszego lepszego supermarketu, aby przekonać się jak trudno dziś przyciągnąć uwagę klienta za pomocą opakowania. W natłoku najróżniejszych kształtów i barw rozstrzygający głos w zdobyciu zaufania klienta ma dziś funkcjonalność i jakość. Nie tylko produktu, lecz także opakowania. Bo przecież to właśnie ono reprezentuje zarówno produkt, jak i samego producenta. W artykule podpowiemy, co powinno się uwzględnić przy projektowaniu efektownych opakowań. Należy pamiętać, że ten artykuł ma za zadanie pokazać pewne trendy, każda branża rządzi się swoimi prawami, które muszą być brane pod uwagę podczas projektowania opakowania.

Offset UV dla reklamy i produkcji

Artemis DTG 1

Gruby i chudszy - Ikonos Proficoat Blockout 630 i 600

Nowość: folia adhezyjna aktywowana wodą

Płyty PMMA (PLEXI) już w Atrium

Artemis 2030 UV – monolityczny flatbed UV z kroplą 14 pl

Stoły do aplikacji RollsRoller w Atrium Centrum Ploterowe

Mutoh Drop Master - nowa technologia druku

Nowe tusze ActiveJet – wysoka wydajność za dobrą cenę