Niciarki Kristec w ofercie Digiprint

2010-08-09

Od lipca b.r. firma Digiprint właczyła do swojego portfolio niciarkę Kristec. Urządzenie produkowane jest przez włoską firmę Meccanotecnica, która specjalizuje się w produkcji maszyn do wykańczania wydrukowanych już książek.Model Kristec to bardzo wydajna niciarka dedykowana do pracy z cyfrowymi maszynami arkuszowymi.ę w druku książek na żądanie, proces zszywania jest w pełni automatyczny i bardzo wydajny. Urządzenie umożliwia szycie nićmi książek na żądanie, już od jednej sztuki. Unikalne rozwiązanie: falcowanie, zbieranie i szycie wkładów w jednej maszynie.

Maszyna Kristec stanowi przełom w produkcji szytych książek na żądanie, eliminuje pracochłonne procesy falcowania i zbierania wkładów. Stos wydrukowanych arkuszy wprost z cyfrowej maszyny drukującej umieszczamy w samonakładaku niciarki, a w nadrukowanym kodzie kreskowym zawarte będą wszystkie informacje o książce: ilość stronic, sposób kompletowania i ilość egzemplarzy.

Kristec automatycznie sfalcuje, zbierze i zszyje nićmi arkusze książki. Na wyjściu otrzymujemy zszyty produkt gotowy do dalszych procesów oprawy twardej. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w fotoalbumach, personalizowanych kalendarzach, czy książkach na żądanie. Rozwiązanie pozwala na oferowanie szytej oprawy już od jednej sztuki. W niedługim czasie przewidywane jest rozszerzenie oferty niciarek, obecnie dostępny jest model Kristec. Wszystkie informacje dotyczące urządzenia dostępne są na stronie www.digiprint.pl.

Więcej informacji
Emilia Wiśnioch
Specjalista ds. Marketingu i PR
Digiprint Sp.zo.o.
Ul.Okopowa 47
emilia_wisnioch@digiprint.pl
www.digiprint.pl