Najwięksi wybierają technologię HP lateks

2010-11-03

W październiku b.r. warszawska drukarnia wielkoformatowa „Light Druk” wraz z firmą „ICON” z Wielkiej Brytanii wydrukowała materiały dla europejskiej kampanii grupy Aviva.

Jest to największa kampania w Polsce wydrukowana w ekologicznej technologii lateksowej na maszynie HP L65500 (seria maszyn lateksowych) na folii TU-Print One Way Vision. dostarczonej przez firmę Tuplex z Warszawy.Wydruki to ogromne ekspozycje o łącznych wymiarach ponad 6.000 metrów kwadratowych wykonane na folii i eksponowane w centralnych miejscach Warszawy. Kampania trwa i prace można obejrzeć w trzech lokalizacjach w Warszawie: Hotel Intercontinental przy ul. Emilii Plater, Millennium Plaza i budynku WSiP przy Alejach Jerozolimskich.

Kampania outdoorowa jest częścią globalnej kampanii grupy Aviva, gdzie na wielu nośnikach pokazani są pracownicy firmy. Warto podkreślić, że firma zdecydowała się na realizację kampanii na maszynach serii HP latex, nie tylko ze względu na doskonałą jakość wydruków i trwałość prac, ale także bardzo istotny aspekt ekologiczności druku lateksowego.

Light Druk –to cyfrowa drukarnia wielkoformatowa specjalizująca się w reklamie wizualnej.
Realizuje projekty zarówno z zakresu reklamy mobilnej, jak również systemy wystawiennicze na imprezy, targi, projekty wielkoformatowe itp. Drukarnia posiada maszyny HP drukujące zarówno w technologii UV jak i lateksowej i jest w stanie kompleksowo obsłużyć klientów z branży reklamowej. Urządzenie serii HP latex dostarczyła i zainstalowała firma Digiprint.
Wydruki wykonano na folii One Way Visio (TU-Print) dostarczonej przez firmę Tuplex.

Digiprint Sp.zo.o.
Emilia Wiśnioch


  • HP drukarki

    Gość: Tymek | 2011-02-17 19:01:42

    HP to potentat, swietna firma, dba o swoje produkty. Jedne z najlepszych drukarek ale takze materialow eksploatacyjnych. Nie rozumiem czemu tak duzo osob stosuje zamienniki tracac na jakosci

Dodaj komentarz


Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska