Dodaj ofertę za darmo

Najszybsze na świecie urządzenie drukujące elementy o kształcie owalnym

2009-01-09

Firma TAMPOPRINT AG wprowadziła na rynek nowy model maszyny tampondrukowej - HSC HIGH SPEED CIRCULAR - czyli wysokowydajną maszynę tampondrukową do zadruku elementów cylindrycznych. Jest to jednokolorowe, najszybsze na świecie urządzenie drukujące elementy o kształcie owalnym.

W maszynie HSC został zastosowany całkowicie nowy, rotacyjny tamponowy proces zadruku – z zasadą ciągłego druku, którego wydajność waha się między 20.000 a 40.000 zadrukowanych elementów na godzinę. Maszyna jest w stanie zadrukowywać elementy o średnicy od 2 do 30 mm, takie jak: strzykawki, baterie, wkłady do długopisów, długopisy, opakowania do tabletek, rurki szklane, fiolki, bezpieczniki, niewielkie aluminiowe pojemniki i wiele innych przedmiotów o kształcie cylindrycznym wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu.


Maszyna tampondrukowa - HSC HIGH SPEED CIRCULAR

Kontynuując swe poczynania mające na celu dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań tampo niemiecki producent wprowadził na rynek również udoskonaloną wersję maszyny SIC – model 60E. W tamponiarce wykorzystano nową technologię elektropneumatycznego przesuwu tamponu. Producent zastosował w SIC 60E także elektryczne sterowanie tamponem wraz z możliwością zadruku wielokrotnego Jako opcja dostępny jest również system automatycznego czyszczenia tamponu.


Tamponiarka SIC – model 60E

Powyższe urządzenia miały swoją rynkową premierę na targach Fakuma 2008, które odbywały się w dniach 14 – 18 października w Niemczech.

Wyłącznym dystrybutorem produktów firmy TAMPOPRINT AG w Polsce jest firma Scorpio Sp. z o.o
Innowacje

2013-12-19 13:29:03 | Komentarze: 0

Océ PlotWave - nowe urządznia wielkoformotowe do druku o niskim nakładzie

Firma Canon Europe rozszerza portfolio urządzeń wielkoformatowych, prezentując dwie nowe drukarki Océ PlotWave 340 oraz Océ PlotWave 360. Urządzenia mają ułatwić użytkownikom prowadzenie pracy nad poszczególnymi częściami projektów technicznych za pośrednictwem portali internetowych lub usług w chmurze. Jest to rozwiązanie dostosowane do potrzeb osób, które od swojego wielofunkcyjnego systemu drukującego wymagają ponadprzeciętnej elastyczności.

Azura TU - nowa bezodczynnikowa płyta termoczuła od Agfa Graphics

Trzy Słowa o zdobyciu Anapurny

Pierwszy w Europie system Kodak Achieve w polskiej drukarni Madoń Media

Pneumatyczne foliarki MATRIX w ofercie GRAFMASZ

Pierwsza w Polsce pełna linia Duplo 5000 w drukarni Vipro z Gdańska

Więcej dla klientów dzięki Kodak NexPress w drukanii Legra

Ferag, WRH Marketing i Valecom na World Publishing Expo 2013: nowe rozwiązania, nowe projekty

Ultra Cut 240 – nowe rozwiązanie firmy Duplo do produkcji wizytówek

Nowości Canon na Commercial Printing Business Days