Dodaj ofertę za darmo

Najszybsze na świecie urządzenie drukujące elementy o kształcie owalnym

2009-01-09

Firma TAMPOPRINT AG wprowadziła na rynek nowy model maszyny tampondrukowej - HSC HIGH SPEED CIRCULAR - czyli wysokowydajną maszynę tampondrukową do zadruku elementów cylindrycznych. Jest to jednokolorowe, najszybsze na świecie urządzenie drukujące elementy o kształcie owalnym.

W maszynie HSC został zastosowany całkowicie nowy, rotacyjny tamponowy proces zadruku – z zasadą ciągłego druku, którego wydajność waha się między 20.000 a 40.000 zadrukowanych elementów na godzinę. Maszyna jest w stanie zadrukowywać elementy o średnicy od 2 do 30 mm, takie jak: strzykawki, baterie, wkłady do długopisów, długopisy, opakowania do tabletek, rurki szklane, fiolki, bezpieczniki, niewielkie aluminiowe pojemniki i wiele innych przedmiotów o kształcie cylindrycznym wykonanych z tworzywa sztucznego lub metalu.


Maszyna tampondrukowa - HSC HIGH SPEED CIRCULAR

Kontynuując swe poczynania mające na celu dostarczanie klientom innowacyjnych rozwiązań tampo niemiecki producent wprowadził na rynek również udoskonaloną wersję maszyny SIC – model 60E. W tamponiarce wykorzystano nową technologię elektropneumatycznego przesuwu tamponu. Producent zastosował w SIC 60E także elektryczne sterowanie tamponem wraz z możliwością zadruku wielokrotnego Jako opcja dostępny jest również system automatycznego czyszczenia tamponu.


Tamponiarka SIC – model 60E

Powyższe urządzenia miały swoją rynkową premierę na targach Fakuma 2008, które odbywały się w dniach 14 – 18 października w Niemczech.

Wyłącznym dystrybutorem produktów firmy TAMPOPRINT AG w Polsce jest firma Scorpio Sp. z o.o