Media Center na Targach Poligrafia 2011

2011-04-04

Firma Media Center zaprasza wszystkich zainteresowanych na Targi POLIGRAFIA 2011, które odbędą się w Poznaniu w dniach 12.04 – 15.04 br.

Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko nr 119 w pawilonie 5 (parter), na którym będziemy prezentować systemy informatyczne dla drukarń i zakładów produkcji opakowań.Przedstawimy kolejną wersję kompleksowego systemu zarządzania drukarnią -- Graphisoft 12.3. System obejmuje zoptymalizowaną kalkulację, zarządzanie kontaktami, gospodarkę materiałową oraz planowanie i kierowanie produkcją, w tym integracje z systemami maszyn JDF.

Wśród nowości znajdą się:
Portal kalkulacyjny dla klientów i partnerów drukarni z możliwością bezpośredniego inicjowania zleceń.
Zoptymalizowane układanie różnych użytków o zróżnicowanych nakładach na wspólnym arkuszu.
Rozszerzone możliwości precyzyjnej kalkulacji druku etykiet.
Łatwa integracja z istniejącym w drukarni systemem finansowo-księgowym.
Analizy i raporty produkcyjne on-line.
Odwiedzający stoisko będą mogli się przekonać, w jaki sposób system Graphisoft pomaga w zoptymalizowaniu procesów i zwiększeniu produktywności.Zaprezentujemy także nową wersję systemu analityczno-raportowego Spinaker 1.6, zapewniającego drukarni dowolny raport, analizę wielowymiarową lub panel kontrolny. Umożliwia on zarówno pobieranie danych z innych systemów, np.: finansowych, logistycznych, kadrowo-płacowych, produkcyjnych, jak i wysłanie do nich przetworzonych informacji. Funkcjonalność Spinakera klasyfikuje go jako najbardziej zaawansowany na rynku system klasy Business Intelligence dla Drukarń. Publicznie system po raz pierwszy był prezentowany podczas Targów Drupa 2008.

W naszej ofercie znajdą Państwo także System Zarządzania EmaPack (MIS/ERP), który jest w pełni internetowym i zaawansowanym systemem zarządzania dla zakładów produkcji opakowań: z tektury falistej, tekturowych, tub, opakowań giętkich, konstrukcji display i in. Realizuje zadania: od marketingu (CRM), poprzez ofertowanie, zarządzanie i planowanie produkcji do kompletacji palet i wysyłki.
Na stoisku będzie obecna Anne-Sophie Schmitt, członkini zarządu firmy Rhapso, francuskiego partnera Media Center. Odbędą się także prezentacje naszych produktów, przeprowadzane w języku polskim, angielskim oraz francuskim.

Zapraszamy na nasze stoisko nr 119 w pawilonie 5 (parter) !

Graphisoft MIS, którego producentem jest francuska firma Rhapso, to jeden z najbardziej zaawansowanych zintegrowanych systemów informatycznych do zarządzania drukarnią na świecie. System w różnych konfiguracjach posiada już ponad 1000 wdrożeń. W Polsce mamy już 18 użytkowników. Graphisoft powstał 26 lat temu w podparyskiej drukarni w Orleanie i został zaprojektowany przez samych drukarzy. Bogata funkcjonalność systemu pozwala na łatwe dostosowanie go do każdej drukarni offsetowej, cyfrowej (arkuszowej i rolowej), wielkoformatowej, sitodrukowej czy flekso. System umożliwia bardzo skrupulatne monitorowanie zużycia materiałów oraz kontrolę czasów produkcji. Dostarcza także m.in. narzędzie kalkulacji zoptymalizowanej oraz panel planowania i zarządzania produkcją.
W Polsce wyłącznym dystrybutorem produktów Rhapso jest sopocka firma Media Center – www.printware.pl

Kontakt:
Janusz Duda – duda@printware.pl
Media Center. Oprogramowanie dla Drukarni
ul. M.Reja 13/15, 81-874 Sopot
www.printware.pl
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska