Media Center Printware na targach Drupa 2012

2012-04-12

Na Targach Drupa wspólnie z naszym partnerem firmą Rhapso przedstawimy innowacyjne właściwości znanego systemu Graphisoft MIS. Po raz pierwszy zaprezentujemy nowy w naszej ofercie system typu Web2print Printspace oraz Copyspace.

Specjalnie dla analityków szykujemy nową odsłonę Spinakera 2.0.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że kolejny raz możemy uczestniczyć w wydarzeniu, jakim są Targi Poligraficzne – Drupa. Oczekujemy Państwa odwiedzin na stoisku firmy Rhapso w hali 7a / C03
Organizatorzy targów wyraźnie skupili się na rynku druku cyfrowego, monitorowaniu przepływu pracy i na aplikacjach Web2Print. W naszej ofercie staramy się odpowiedzieć tym wyzwaniom i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów w Polsce.
Wychodzimy naprzeciw rynkowym trendom
Dla właścicieli drukarni offsetowych, którzy planują wejść w świat druku cyfrowego system Graphisoft wersja 2012 dostarcza narzędzi do precyzyjnej kalkulacji i automatycznego planowania produkcji. Jednocześnie system rozwijany jest nadal w zakresie druku wielkoformatowego, jak również dla drukarni offsetowych oraz fleksograficznych (dla drukarni etykiet).
Także dla różnych typów drukarń proponujemy nowy w naszej ofercie system typu Web2Print Yemo Printspace oraz Yemo Copyspace, stanowiący kompletną platformę sprzedaży produktów drukarni przez internet.
Przełomowe innowacje software’owe
Wraz z najnowszą wersją systemów Graphisoft 2012, Spinaker 2.0, Printspace, Copyspace oraz Media.Fakt zaprezentujemy ich zupełnie nowe fukcje:
Rozwiązania dla wielokanałowej dystrybucji: Graphisoft Web2print Pro jest dostępny poprzez proste przeglądarki dla klientów B2B. Ponadto, uniwersalny konektor JDF jest dostarczany do integracji z systemami zewnętrznymi (innych producentów) Web2print.
Rozwiązania webowe do sprzedaży on-line:, dostępne dla każdego rodzaju urządzeń mobilnych (np. dla tabletów); przedstawiciele handlowi mają możliwość szybkiego dostarczenia swoim klientom profesjonalnej wyceny.
Internetowy system planowania produkcji: całkowicie optymalizuje kolejność zleceń drukarskich i zapewnia ogólny podgląd parku maszynowego; zapewnia dostawy według planowanego czasu.
Rozszerzone konektory JDF/JMF: na stoisku zaprezentujemy na żywo współpracę systemu Graphisoft z rozwiązaniami Agfy i Kodaka. Prezentacja zobrazuje w jaki sposób konektory Graphisoft JDF skracają cykl produkcji.
Rozwinięcie zarządzania książką w oprawie złożonej: znacznie rozszerzono zakres kalkulacji dla książek w miękkiej i twardej oprawie. System przygotowano do współpracy JDF z systemami introligatorskimi.
W pełni funkcjonalny sklep internetowy Printspace: jeżeli drukarnia szuka nowego kanału sprzedaży swoich usług przez internet, zaprezentujemy jedno z najnowocześniejszych rozwiązań Web2print na rynku.
W pełni funkcjonalny internetowy edytor produktu Copyspace: rozszerzenie systemu Printspace o możliwość samodzielnego zaprojektowania produktu przez internet w trybie WYSIWYG. W pełni zgodny z Adobe InDesignem.
Nowa wersja systemu typu Business Intelligence Spinaker 2.0: zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami dobrze znanego wielu drukarniom Spinakera. System doczekał się rewolucyjnych zmian w zakresie silnika obliczeniowego Pentaho, dzięki którym można uzyskać wyniki firmy nawet 10-krotnie szybciej. Dodano także nowe raporty i analizy.
Integracje z Polskimi systemami księgowymi dzięki Media.Fakt: definitywnie rozwiązujemy problem polskiego fakturowania i integracji dwustronnej (faktury <-> należności) z systemami księgowymi. System posiada gotowy interface integracyjny do dowolnego systemu FK. Posiada także gotowe konektory do popularnych systemów księgowych.
Zapraszamy codziennie w dniach 10-16.05.2012 na stoisko 7a/C03, gdzie na żywo pokażemy Państwu oferowane przez nas rozwiązania. Zapraszamy!

Więcej informacji na stronie: http://printware.pl/1424.html
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska