Medal europejski dla Tuplex za materiały marek TU-PRINT i TU-FLEX

2008-11-11

Z wielką satysfakcją informujemy Państwa, że firma TUPLEX została uhonorowana prestiżową nagrodą - Medalem Europejskim za wysoką jakość folii i tkanin: materiałów z serii TU-PRINT i TU-FLEX dedykowanych pod zadruk solwentowy.

„Medal Europejski” to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie promujące ideę integracji europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Nagroda ta jest rekomendacją wystawioną wyróżnionym produktom, przyznawana przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz jedną z najważniejszych dla przedsiębiorców instytucji w Unii Europejskiej - Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Wyróżniane są wyroby i usługi, których jakość odpowiada standardom europejskim. Nominowany wyrób (lub usługa) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje i patenty. Istotna jest również dynamika firmy oferującej usługę, zdobyte nagrody i certyfikaty.

Produkty promowane pod markami własnymi TU-PRINT i TU-FLEX to doskonałej jakości materiały producentów cieszących się dużym uznaniem nie tylko w Polsce, ale i w innych krajach Europy. Wyróżnione produkty to tkaniny powlekane i laminowane PCW typu frontlit, backlit, blockout, mesh oraz folie samoprzylepne monomeryczne, wylewane i one vision. Uzupełnieniem serii TU-PRINT są papiery typu citilight i blueback.

Materiały z serii TU-PRINT i TU-FLEX dedykowane są do zadruków solwentowych i znajdują zastosowanie w reklamie wielkoformatowej.

Tuplex Sp. z o.o. jest największą firmą dystrybucyjną i niekwestionowanym liderem w branży tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma rozpoczęła działalność w 1990 roku w Polsce. Aktualnie jest obecna m.in. w Polsce, Bułgarii, Czechach, Rosji, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech.

Tuplex oferuje pełną gamę produktów dla reklamy, budownictwa i przemysłu wraz z kompetentną, profesjonalną obsługą i doradztwem technicznym. Współpracuje z producentami gwarantującymi najwyższą jakość produktów. Posiada sieć 14 oddziałów sprzedaży z magazynami na terenie całej Polski oraz własną flotę samochodową, zapewniając bieżącą dostępność materiałów i najkrótsze terminy dostaw do klientów.

Źródło: www.tuplex.pl
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?