Dodaj ofertę za darmo

Komentarze do artykułu

Trendy w opakowaniach – estetycznie i premium

Wystarczy wejść do pierwszego lepszego supermarketu, aby przekonać się jak trudno dziś przyciągnąć uwagę klienta za pomocą opakowania. W natłoku najróżniejszych kształtów i barw rozstrzygający głos w zdobyciu zaufania klienta ma dziś funkcjonalność i jakość. Nie tylko produktu, lecz także opakowania. Bo przecież to właśnie ono reprezentuje zarówno produkt, jak i samego producenta. W artykule podpowiemy, co powinno się uwzględnić przy projektowaniu efektownych opakowań. Należy pamiętać, że ten artykuł ma za zadanie pokazać pewne trendy, każda branża rządzi się swoimi prawami, które muszą być brane pod uwagę podczas projektowania opakowania.

Przeczytaj artykuł »

  • lubie to bardzo;p

    Gość: becia245 | 2015-03-30 00:07:59

    Strasznie cieszę się, że powstają takie artykuły. Studiuję projektowanie produktu, więc mocno siedzę w branży opakowań. Polecam w tej kwestii www.polpak.pl. Ogromny wybór opakowań różnorodnych typów, ponadto maszyny pakujące, zamknięcia do opakowań, maszyny, folie do termo kurczu…wszystko mają i to w przystępnych cenach. A jeszcze obsługa uprzejma zawsze doradzi na co ostatecznie się zdecydować…

Dodaj komentarz
Nowości

2014-10-02 08:17:01 | Komentarze: 0

Offset UV dla reklamy i produkcji

Chociaż druk offsetowy jest obecnie najczęściej stosowaną techniką druku, to dla wielu kojarzy się on jedynie z możliwością zadruku papieru. Faktycznie jednak dzięki tej metodzie, szczególnie w połączeniu z wykorzystaniem lamp UV, realizuje się wydruki na bardzo zróżnicowanych podłożach. Poczynając od folii samoprzylepnych aż do twardych materiałów w rodzaju PP, PCV i PET.

Artemis DTG 1

Gruby i chudszy - Ikonos Proficoat Blockout 630 i 600

Nowość: folia adhezyjna aktywowana wodą

Płyty PMMA (PLEXI) już w Atrium

Artemis 2030 UV – monolityczny flatbed UV z kroplą 14 pl

Stoły do aplikacji RollsRoller w Atrium Centrum Ploterowe

Nowe plotery Artemis zadebiutowały w Poznaniu

Mutoh Drop Master - nowa technologia druku

Nowe tusze ActiveJet – wysoka wydajność za dobrą cenę