Komentarze do artykułu

Tanie drukowanie Jak wybrać urządzenia, żeby druk był opłacalny?

Każdy przedsiębiorca niezależnie od wielkości firmy, którą prowadzi staje przed problemem wyboru floty urządzeń drukujących. Wbrew pozorom nie jest to decyzja prosta, ponieważ druk dokumentów stanowi sporą część kosztów funkcjonowania firmy, która według danych IDC sięgać może aż 5 proc. rocznych wydatków.

Przeczytaj artykuł »

  • ...

    Gość: Benek | 2011-12-01 08:53:45

    Też myślę ze atrament jeszcze długo będzie na rynku. Widać to chociaż po tym że atramentówki wdzierają się na rynek biurowy. To całkiem dobra alternatywa dla lasera. Koszty eksploatacji są podobne, oczywiście przy stosowaniu tuszy XL wydajność znacząco wzrasta. Do małych biur jak najbardziej kombajny typu officejet 6500. Wszystko w jednym a cena niższa niż odpowiednika laserowego.

  • wierni

    Gość: Logan | 2011-04-17 17:06:19

    Jak dla mnie plujki. Tym bardziej teraz czy to w domu czy małym biurze można dostać za rozsądne pieniądze dobre urządzenie. koszty eksploatacji też poszły w dół. Są chociażby tusze o większej pojemności bardziej wydajne. A i drukarki na tani tusz również. Co prawda znajdzie się grono osób bawiących się regeneracją. Ale jeśli chcemy jakości to pozostajemy wierni oryginałom.

Dodaj komentarz
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Gilotyny elektryczne IDEAL

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Prestiżowe nagrody branżowe dla cyfrowej maszyny inkjetowej Jet Press 750S firmy Fujifilm

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!