Dodaj ofertę za darmo

Instalacja dwóch nowych gilotyn EUROCUTTER 1370 TSM

2018-04-04

Instalacja kolejnych dwóch nowych gilotyn EUROCUTTER 1370 TSM w Polsce

Mamy przyjemność poinformować, że w kwietniu 2018 roku zainstalowaliśmy najnowszy model gilotyny EUROCUTTER 1370 TSM. Instalacja miała miejsce w Chodzieży oraz w Chojnicach.

Gilotyny EUROCUTTER są produkowane dla MZE już od 2000 roku. Firma POL-PRAKTIC - jako wyłączny dystrybutor marki EUROCUTTER w Polsce - zainstalowała już kilkanaście maszyn z rodziny EUROCUTTER. Są to zarówno gilotyny, jak i trójnoże i całe linie urządzeń peryferyjnych.

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą najnowszych torebkarek firmy ZENBO - maszyn do produkcji szerokiej gamy papierowych toreb.
2018-10-12 12:38:50 | Komentarze: 0

Jak pozbyć się oponki na brzuchu?

Oponka to teraz problem większości ludzi, nawet tych trenujących na siłowni. Tłuszcz zbierający się w dole brzucha najczęściej idzie w parze z „podlanymi” boczkami. Dlaczego takie zjawisko ma miejsce? Przecież ćwiczysz regularnie i jesz 5 posiłków dziennie, więc o co chodzi? To co dyktuje naszemu organizmowi gdzie ma odkładać nam tłuszcz to w dużej mierze genetyka, ale też to co jemy, jak trenujemy i ile mamy stresów dnia codziennego. Istnieją skuteczne sposoby walki z tłuszczem na brzuchu, ale nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie, możemy jedynie przeprowadzić redukcję z głową i cała nasza sylwetka nabierze szczuplejszych kształtów.

Drukarka hybrydowa Pegasus Vegas T1800. 3 w 1: druk UV, druk 3D i druk z roli na rolę

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Czyściwa MEWA w ramach pełnej usługi – jakie korzyści ma z tego użytkownik?

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii