Innowacja online, która przynosi drukarniom zyski i nic nie kosztuje.

2014-12-01

W styczniu zostanie uruchomiona platforma online, która będzie integrować drukarnie z klientami szukającymi w Internecie druku wysokiej jakości. Drukarnie mogą nadal dołączać, wprowadzać produkty i zapoznawać się z systemem. Promocję dodanych produktów rozpoczynamy już w styczniu, dołącz do nas.

Platforma z jednej strony będzie skupiała wyselekcjonowane drukarnie, a z drugiej strony będzie pozyskiwała wymagających zleceniodawców, którzy poszukują druku na najwyższym poziomie i są w stanie zapłacić wyższą cenę za wysokiej jakości produkt. Idea projektu to sposób na efektywną sprzedaż online profesjonalnych usług poligraficznych. Dołączenie i obecność na platformie dla drukarni spełniających wymogi jakościowe do końca roku jest bezpłatna.

Jakie zalety posiada uczestnictwo w tym projekcie?

Przede wszystkim nie trzeba martwić się o klientów. Portal przejmuje na siebie prowadzenie kampanii reklamowych i szukanie zleceniodawców. Posiada także funkcjonalne szablony, przy pomocy których drukarnia w łatwy i czytelny sposób zaprezentuje swoją ofertę. Założeniem portalu jest także automatyzacja kontaktu z klientem i całego procesu zakupowego, co wpływa na oszczędność czasu.

Jakie drukarnie mogą dołączyć?

Portal adresowany jest do firm, które chcą oferować wysoką jakość usług oraz obsługę klienta na najwyższym poziomie za adekwatną cenę. Na portalu nie ma miejsca na drukarnie stawiające na tzw. masówkę w najniższych cenach, co zawsze odbija się na jakości obsługi w szerokim znaczeniu. Jest jeszcze czas, żeby dołączyć do drukarni obecnych na platformie poligrafiko.pl – zapraszamy.
Rejestracje dla drukarni dostępne na start.poligrafiko.pl


Promocję dodanych przez drukarnie produktów rozpoczynamy już w styczniu,
dołącz do nas już dziś.


Ilość miejsc ograniczona