III Regaty o Mistrzostwo Branż Tworzyw Sztucznych i Opakowań

2007-09-19

7 września wieczorem rozpoczęły się 3 dniowe regaty w Mikołajkach. Wyjątkowa atmosfera udzielała się wszystkim uczestnikom. Portal drukarnie.com.pl już drugi raz objął status patrona medialnego, w tym roku został również jednym ze sponsorów regat.

Regaty branży poligraficznej CMYK CUP również odbyły się w Mikołajkach, w dniach 20-23 lipca 2007.

Podczas trzydniowej imprezy odbył się koncert szantowy połączony z biesiadą żeglarską. Najważniejszym jednak punktem, były wyścigi jachtami klasy omega. Jachty były losowane przez sterników zgłoszonych załóg na odprawie sterników pierwszego dnia regat. Organizatorzy ( portale tworzywa.com.pl i opakowania.com.pl ) dbając o równe szanse dla wszystkich uczestników, zapewnili uczestnikom jachty wyposażone w taki sam osprzęt, dzięki czemu o wyniku decydowały umiejętności sternika i załogi, oraz wiatr. Zgodnie z obietnicami zawartymi w umowie z wioską żeglarską pogoda dopisała.


Najlepszymi w tym roku okazali się zawodnicy z drużyny Baltazar Kompozyty. Tuż za zwycięskim jachtem do portu dopłynęła załoga firmy Jagoda oraz Exfolmo

Najlepszymi w tym roku okazali się zawodnicy z drużyny Baltazar Kompozyty. Tuż za zwycięskim jachtem do portu dopłynęła załoga firmy Jagoda oraz firmy Exfolmo.

Niedzielny wyścig o puchar kwartalnika TWORZYWA wygrała załoga firmy Jagoda.

Zapraszamy do galerii zdjęć z regat fotogalerie, zapraszamy również do galerii zdjęć firmy Exfolmo fotogaleria

Do zobaczenia za rok.
Aktualności

2019-10-15 11:38:18 | Komentarze: 0

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2019 firma Nilpeter skoncentrowała się na prezentacjach dwóch wysokowydajnych maszyn wąskowstęgowych: pokazywanej po raz pierwszy FA-22, dedykowanej zadrukowywaniu i uszlachetnianiu różnorodnych podłoży, oraz znanego już z rynku modelu FA-17, wzbogaconego o szereg opcji wykańczających i uszlachetniających m.in. w technice inkjetowej. Firma zaanonsowała też inną światową premierę w swojej ofercie: maszynę FA-26, przeznaczoną do realizacji niskonakładowych etykiet i opakowań giętkich na wstędze o szerokości 660 mm. Z myślą o zwiedzających z Polski, na stoisku obecni byli przedstawiciele Koenig & Bauer (CEE) - wyłącznego dystrybutora marki Nilpeter w naszym kraju.

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone