III Regaty o Mistrzostwo Branż Tworzyw Sztucznych i Opakowań

2007-09-19

7 września wieczorem rozpoczęły się 3 dniowe regaty w Mikołajkach. Wyjątkowa atmosfera udzielała się wszystkim uczestnikom. Portal drukarnie.com.pl już drugi raz objął status patrona medialnego, w tym roku został również jednym ze sponsorów regat.

Regaty branży poligraficznej CMYK CUP również odbyły się w Mikołajkach, w dniach 20-23 lipca 2007.

Podczas trzydniowej imprezy odbył się koncert szantowy połączony z biesiadą żeglarską. Najważniejszym jednak punktem, były wyścigi jachtami klasy omega. Jachty były losowane przez sterników zgłoszonych załóg na odprawie sterników pierwszego dnia regat. Organizatorzy ( portale tworzywa.com.pl i opakowania.com.pl ) dbając o równe szanse dla wszystkich uczestników, zapewnili uczestnikom jachty wyposażone w taki sam osprzęt, dzięki czemu o wyniku decydowały umiejętności sternika i załogi, oraz wiatr. Zgodnie z obietnicami zawartymi w umowie z wioską żeglarską pogoda dopisała.


Najlepszymi w tym roku okazali się zawodnicy z drużyny Baltazar Kompozyty. Tuż za zwycięskim jachtem do portu dopłynęła załoga firmy Jagoda oraz Exfolmo

Najlepszymi w tym roku okazali się zawodnicy z drużyny Baltazar Kompozyty. Tuż za zwycięskim jachtem do portu dopłynęła załoga firmy Jagoda oraz firmy Exfolmo.

Niedzielny wyścig o puchar kwartalnika TWORZYWA wygrała załoga firmy Jagoda.

Zapraszamy do galerii zdjęć z regat fotogalerie, zapraszamy również do galerii zdjęć firmy Exfolmo fotogaleria

Do zobaczenia za rok.