Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

2015-03-05

Drukarnia Grafpol B.M. Meszkes będzie promować swoje etykiety podczas prestiżowych Targów Opakowań Kosmetycznych Cosmopack. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia stoiska F3A w hali 18.

Międzynarodowe Targi Kosmetyczne COSMOPROF (20-23.03.2015) oraz towarzyszące im Targi Opakowań Kosmetycznych COSMOPACK (19-22.03.2015) organizowane są we włoskiej Bolonii. Jest to najważniejsza i największa impreza targowa skierowana do branży kosmetycznej. Co roku gromadzi ponad 2000 wystawców i 200 000 odwiedzających.

Drukarnia etykiet samoprzylepnych i saszetek Grafpol, która od lat z powodzeniem współpracuje z wiodącymi firmami kosmetycznymi, przedstawi swoją ofertę na COSMOPACK pod egidą InfoKlastra Polskiej Grupy Poligraficznej.


Zapraszamy: stoisko F3A w hali 18.Źródło: Grafpol

Aktualności

2019-10-15 11:38:18 | Komentarze: 0

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Podczas tegorocznych targów Labelexpo Europe 2019 firma Nilpeter skoncentrowała się na prezentacjach dwóch wysokowydajnych maszyn wąskowstęgowych: pokazywanej po raz pierwszy FA-22, dedykowanej zadrukowywaniu i uszlachetnianiu różnorodnych podłoży, oraz znanego już z rynku modelu FA-17, wzbogaconego o szereg opcji wykańczających i uszlachetniających m.in. w technice inkjetowej. Firma zaanonsowała też inną światową premierę w swojej ofercie: maszynę FA-26, przeznaczoną do realizacji niskonakładowych etykiet i opakowań giętkich na wstędze o szerokości 660 mm. Z myślą o zwiedzających z Polski, na stoisku obecni byli przedstawiciele Koenig & Bauer (CEE) - wyłącznego dystrybutora marki Nilpeter w naszym kraju.

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

RemaDays Warsaw zakończone

Nowy Rok, Nowe Produkty, Nowe oferty, NOWI WYSTAWCY...