Gilotyny elektryczne IDEAL

2020-07-15

Firma OPUS Sp. z o.o. wyłączny, autoryzowany dystrybutor firmy IDEAL w Polsce przygotował wyjątkową ofertę na gilotyny elektryczne. Wybrane modele dostępne są teraz w nowych, niższych cenach!

Nasze doświadczenie!
Firma Ideal to blisko 70 lat doświadczenia, to synonim niezawodności i najwyższej jakości. W Polsce, dzięki firmie OPUS, od blisko 30 lat IDEAL oferuje sprawdzone, bezpieczne i wydajne urządzenia zapewniając pełne wsparcie zarówno w trakcie sprzedaży, jak i pełną obsługę posprzedażową. Wszystkie modele gilotyn IDEAL produkowane są w niemieckiej fabryce Krug + Priester GmbH & Co. KG.


Oferta promocyjna!
W ofercie promocyjnej znajdują się gilotyny elektryczne oraz elektryczno - hydrauliczne począwszy od modelu z linią cięcia o długości 430 mm do najbardziej zaawansowanej konstrukcji, której długość cięcia wynosi 720 mm. To modele, które idealnie sprawdzą się w biurach, agencjach reklamowych, drukarniach cyfrowych a także w zakładach poligraficznych.


Bezpieczeństwo i komfort pracy przede wszystkim!
Wszystkie modele to zaawansowane, przemyślane konstrukcje, w których wieloletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem gilotyn zapewniających idealne ciecie, wygodną, intuicyjną obsługę, bezpieczeństwo i pełny komfort pracy. Każda gilotyna została wyposażona w opatentowany oburęczny system sterowania EASY-CUT co gwarantuje wygodę a przede wszystkim bezpieczeństwo pracy. Modele zaawansowane posiadają system Safety Cutting System (SCS). To kurtyna bezpieczeństwa oparta o system fotokomórek, która zapewnia absolutne bezpieczeństwo użytkownika podczas cięcia jak i serwisowania, to system, który przewyższa międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Wybrane modele posiadają elektryczną lub hydrauliczną regulację noża i siodła, automatyczny powrót noża wraz z dociskiem z każdej pozycji, precyzyjną możliwość regulacji ręcznej jak i zaawansowany panel dotykowy w opcji wielojęzycznej z możliwością ustawienia 99 programów z których każdy może posiadać dodatkowo 99 etapów, wbudowany kalkulator, pedał do wstępnego docisku, szybkie cięcie (nóż podąża zaraz za dociskiem).

Bogata oferta!
Oferta gilotyn Ideal to przede wszystkie szeroki wybór urządzeń dostosowany dla najbardziej wymagających użytkowników. W zależności od modelu użytkownik otrzymuje automatyczny docisk, optyczną linię cięcia, panel sterujący wraz z programatorem, dysze powietrzne ułatwiające manewrowanie materiałem, podświetlenie stołu roboczego w oparciu o diody LED, dodatkowe stoliki boczne poprawiające wygodę pracy, ostrze wykonane z wysokogatunkowej stali szybkotnącej HSS gwarantującej ponadprzeciętną jakość ciecia i trwałość. Nie zabrakło również trybu ekonomicznego, który pozwala zaoszczędzić nawet do 65% energii. Wybrane modele dostępne są również w opcji hydraulicznej, która znacząco przyspiesza pracę.
Jakość ma znaczenie!
Potwierdzeniem jakości gilotyn elektrycznych firmy IDEAL jest 24 miesięczna gwarancja, bez konieczności wykonywania dodatkowych płatnych przeglądów. Dużym atutem jest również pełne wsparcie serwisowe u Klienta gdy nadejdzie czas konserwacji czy wymiany noża. Dodatkowo urządzenia posiadają niezbędne atesty i certyfikaty w tym certyfikat bezpieczeństwa CE.
Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych modeli gilotyn dostępne są na stronie www.opus.pl