Dziennik Puls Biznesu zaprasza na wyjątkową konferencję pt. "Usuwanie barier w biznesie", która odbędzie się 19 maja 2006 w hotelu Sheraton w Warszawie.

2006-05-15

Gościem specjalnym konferencji jest Cherie Booth, QC - uznana brytyjska prawniczka, żona Premiera Wielkiej Brytanii Tony'ego Blaira. Celem organizowanej przez nas konferencji jest omówienie zagadnień z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce - korzyści, możliwości oraz regulacji prawnych. Jednocześnie przybliżymy regulacje i praktyki Unii Europejskiej w tym zakresie.

Teraźniejszość oraz zaobserwowane przez praktyków oraz analityków trendy, w oparciu o raport Banku Światowego w poszczególnych aspektach związanych z przedsiębiorczością w Polsce, przedstawimy w bardzo szerokim zakresie tematycznym konferencji:
Hamulce rozwoju przedsiębiorczości na polskim rynku - czy może być lepiej ? Zarządzanie konfliktem - metoda na konkurencyjność? Bariery dostępu informacji finansowej - Polska a Europa Ochrona inwestorów - ubezpieczenia dla biznesu Rola zarzdzania zasobami ludzkimi Bariery inwestycyjne w Polsce wg firmy consultingowej Regulacje unijne w zakresie swobody zatrudnienia i wolności handlu - wystąpienie Cherie Booth, QC
Merytorycznie udział w dyskusji wezmą m.in. przedstawiciele firm: Krajowej Izby Radców Prawnych, Rödl&Partners, PricewaterhouseCoopers, Polskich Linii Lotniczych LOT, Ambasady Brytyjskiej, Państwowej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Banku Światowego, Dun & Bradstreet.
Początek konferencji: godz.9:00, rejestracja uczestników od godz.8:30, planowane zakończenie: ok. godz.16:30.
Formularz zgłoszeniowy i zarys programowy konferencji dostępny jest na stronie www.pulsbiznesu.pl/bariery Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 17 maja !
Brak rejestracji uniemożliwi udział w konferencji!
Kontakt: Agnieszka Rynecka, tel. 022 333 98 38, e-mail: a.rynecka@pb.pl
Serdecznie zapraszamy!
Magdalena Kosińska
"Puls Biznesu"

http://www.pulsbiznesu.pl/bariery
Aktualności

2020-09-09 09:31:50 | Komentarze: 0

Drukarnia Mellow z pierwszą na świecie półformatową, hybrydową maszyną Koenig & Bauer Rapida 76 z modułem do cold stampingu

Nowe kierunki produkcji: wysoko uszlachetnione opakowania i niestandardowe wydruki o dużej wartości dodanej „Made of Print” – to hasło przyświeca działalności krakowskiej drukarni Mellow, która od ponad dwóch dekad jest obecna na polskim rynku usług poligraficznych realizowanych w technice offsetowej. Przez wiele lat główną część jej portfolio stanowiły szeroko rozumiane materiały marketingowe wysokiej jakości, skierowane głównie do klientów korporacyjnych. Obecnie Mellow – jak zapewnia prezes zarządu drukarni Wojciech Dworak – stara się zdywersyfikować swoją ofertę i rozszerzyć ją m.in. o wysoko uszlachetnione opakowania oraz inne produkty poligraficzne o wartości dodanej. Temu służą nowe inwestycje sprzętowe, m.in. w półformatową maszynę offsetową Rapida 76 z modułem do foliowania na zimno. To kolejne już rozwiązanie marki Koenig & Bauer, na jakie zdecydował się ten krakowski zakład poligraficzny, a zarazem pierwsza na rynku europejskim półformatowa maszyna hybrydowa (UV/LED) tego producenta, wyposażona w opcję do cold-stampingu i pierwsza na świecie tak rozbudowana konfiguracja modelu Rapida 76.

Drukowanie na materiałach bez ograniczeń - poznaj możliwości cyfrowego druku na tkaninach

Rynkowe nowości firmy Kodak w obszarze druku cyfrowego, rozwiązań CTP i systemów workflow

Druk etykiet szansą na sukces w niepewnych czasach: nowe możliwości biznesowe według Konica Minolta

Ekstrakcja pyłu w drukarniach i introligatorniach

Nilpeter na targach Labelexpo Europe: światowe premiery maszyn FA-26 i FA-22, model FA-17 w nowej konfiguracji

Drukarnia etykietowa Reganta z Łodzi po raz trzeci zainwestowała w maszynę fleksograficzną Mark Andy Performance Series

Maszyna bandująca Strapack - Akebono OB-360 od ScanPack - idealne rozwiązanie do wykorzystania w drukarniach!

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska