"Dzień Otwarty" w gdańskim oddziale Jet Media

2006-03-24

W dniu 31 marca Jet Media, jeden z największych dystrybutorów maszyn i materiałów do wielkiego formatu, organizuje „Dzień Otwarty” w oddziale firmy w Gdańsku. Impreza będzie połączona z warsztatami dla Klientów.

Gdański oddział Jet Media został utworzony z myślą o firmach z regionu Pomorza. Bliska lokalizacja pozwala na szybsze dostawy materiałów oraz sprawniejszą obsługę klientów firmy.
W ramach „Dnia Otwartego” Jet Media organizuje warsztaty dla firm, które odwiedzą gdański oddział. Warsztaty będą poświęcone przygotowaniu wybranych aplikacji, w tym kasetonu podświetlanego i systemu roll up. Dla odwiedzających przygotowano także pokaz laminowania na zimno. W trakcie warsztatów będzie możliwość wykonania próbnych prac i testu ploterów Roland SP-540V i SJ-745EX oraz laminatora Seal 44 Ultra.
Jet Media zaprasza firmy z branży wielkiego formatu do oddziału przy ul. Twardej 12 w Gdańsku w piątek 31 marca 2006 roku w godzinach 9.30 – 16.00. Warsztaty będą przeprowadzone dwukrotnie. Pierwsza sesja rozpocznie się o godzinie 9.30, a druga o 12.30. Zakres obu sesji będzie obejmował te same tematy.
Więcej informacji można uzyskać u Pani Agnieszki Wojtery pod numerem telefonu (022) 723 08 93 lub adresem e-mail: awojtera@jetmedia.pl. Wszyscy zainteresowani proszeni są o potwierdzenie przybycia do 28 marca 2006 r. pod podanym numerem.