Dodaj ofertę za darmo

Drukarnia etykiet GRAFPOL na targach RemaDays w Warszawie!

2015-01-19

Bydgoska drukarnia etykiet samoprzylepnych Grafpol B.M. Meszkes zaprasza do odwiedzenia stoiska 3K2a podczas warszawskich targów RemaDays w dniach 4-6.02.2015.

Drukarnia Grafpol wystawiać się będzie na targach w ramach uczestnictwa niedawno powstałego InfoKlastra Polskiej Grupy Poligraficznej. Odwiedzający stoisko 3K2a w hali numer 3 będą mogli zapoznać się z nowościami w portfolio firmy Grafpol: nowymi etykietami drukowanymi na maszynie Gidue M5 oraz saszetkami.

W ofercie Grafpol znajdują się etykiety:

- samoprzylepne – drukowane na szerokiej gamie materiałów, uszlachetniane poprzez: hot stamping, cold stamping, laminaty bezbarwne i kolorowe, lakier wypukły, a nawet lakier zapachowy
- typu "Sandwich",
- dwustronne (także z perforacją)
- wielostronne,
- biodegradowalne,
- IML,
- platynki.


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska 3K2a!Źródło: Grafpol

Aktualności

2017-06-05 13:09:00 | Komentarze: 0

Innowacyjne atramenty UV LED firmy Agfa Graphics z prestiżową nagrodą EDP Award 2017

Podczas zakończonych niedawno targów Fespa stowarzyszenie European Digital Press Association, zrzeszające europejskie magazyny dedykowane technologiom cyfrowym, wręczyło nagrody EDP Awards za rok 2017. Wśród wyróżnionych rozwiązań znalazły się m.in. zaawansowane atramenty UV LED firmy Agfa Graphics, stosowane w jej ploterach z serii Anapurna i Jeti, bazujących na energooszczędnej technologii UV LED. Kilka z tych urządzeń, m.in. debiutujący na targach Fespa 2017 model Jeti Tauro H2500 LED, można było obejrzeć podczas prezentacji odbywających się na stoisku belgijskiego producenta. Zasilające je atramenty UV LED uzyskały nagrodę EDP Award 2017 za „wyjątkową jakość i innowacyjność”.

Innowacyjny ploter Agfa Anapurna H2050i LED w parku sprzętowym firmy AdRepublic

Pierwszy w Polsce bigówko-perforator z falcerką online - Multigraf Touchline z oferty Duplo - w drukarni db PRINT Polska

Wydłużone terminy płatności – jak sobie z nimi radzić?

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

„Innowacyjne opakowania” – 10 bezpłatnych zaproszeń VIP

Grafpol na targach w Cosmopack we Bolonii

RemaDays Warsaw zakończone

Nowy Rok, Nowe Produkty, Nowe oferty, NOWI WYSTAWCY...

Targi Packaging Innovations – co czeka na gości podczas VII edycji?