Druk 3D na poznańskich targach POLIGRAFIA 2013

2013-05-13

Nawet w warunkach biurowych możliwe jest już drukowanie brył przestrzennych. Przekonać się będą mogli o tym zwiedzający targi POLIGRAFIA 2013 w Poznaniu, gdzie swoje możliwości przedstawi Cad-Mech Sp. z o.o.

Cad-Mech Sp. z o. o. specjalizuje się w sprzedaży drukarek oraz skanerów 3D. Jest autoryzowanym przedstawicielem firmy 3D Systems oraz Breuckmann. Zapewnia kompleksową obsługę w zakresie realizacji usług, takich jak drukowanie 3D, skanowanie 3D oraz projektowanie 3D.

Cad-Mech - druk 3D


Na targach firma zaprezentuje drukarkę Bits From Bytes – poprzedniczkę nowej drukarki CubeX. Jest to najmniejsze i najtańsze urządzenie dostępne na rynku. Drukarka umożliwia wykonanie modeli 3D z tworzywa ABS oraz PLA gdzie koszt wydruku 1cm3 to jedyne 0,25 zł. Wydrukowane modele mogą podlegać dalszej obróbce takiej jak malowanie, szlifowanie, nawiercanie czy klejenie.

Drukarka


Na stoisku firmy Cad Mech zobaczymy także drukarkę czeskiego producenta, zapożyczoną od zaprzyjaźnionej firmy – Rapid Engineering – drukarkę Easy3DMaker. Jest to drukarka biurowa o podobnych właściwościach do drukarki BFB. Drukarka umożliwia wykonanie modeli 3D z tworzywa ABS oraz PLA.

Źródło: www.mtp.pl